Відбудовувати Ірпінь допоможуть міста Франції

290625590 461124006012678 3632897068142266730 N

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин і президент Асоціації мерів міст Франції Давід Ліснар підписали Меморандум про співпрацю, згідно з яким Асоціація об’єднає зусилля багатьох французьких громад для допомоги у відбудові Ірпеня. Про це повідомляється на сторінці Маркушина у фейсбуці.

«Сьогодні, у День Конституції України, сталася дуже символічна і важлива для Ірпінської громади подія. Щойно у Парижі ми з президентом Асоціації мерів міст Франції, мером міста Канни Давідом Ліснаром підписали Меморандум про співпрацю між Ірпінською міською радою та Асоціацією мерів міст Франції. Кілька тижнів тому ми з головою Інвестиційної ради Ірпеня Володимиром Карплюком зустрічалися з паном Ліснаром і розповіли йому про трагедію нашого міста. Ми показали йому та його колегам фото і відео зруйнованого рашистами Ірпеня, надали презентації знищених об’єктів соціальної й житлової інфраструктури та просили про допомогу у відбудові міста. Сьогодні ми бачимо результат тих перемовин. Асоціація мерів міст Франції допоможе нам відновлювати Ірпінь! Для цього об’єднаються багато французьких громад», – розповів Ірпінський міський голова.

«Від імені всієї Ірпінської громади висловив вдячність пану Ліснару та його колегам за таку суттєву підтримку Ірпеня. Щиро віримо, що спільними зусиллями нам вдасться зробити наше місто і всю нашу громаду ще кращою», – зазначив Маркушин.

Нагадаємо, 23 червня Олександр Маркушин і мер португальського міста Кашкайш Карлуш Керрейраш підписали угоду про партнерство. Місто-побратим виділить на реконструкцію одного з пошкоджених росіянами ірпінських дитсадків 500 тисяч євро. Крім того, одне з підприємств Кашкайшу запропонувало свою допомогу у відновленні даху багатоквартирного будинку в Ірпені


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння та Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!