Реклама

Відновлювати Ірпінь допомагає компанія «OpenDoorUkraine.NL» (відео)

Нідерландська компанія «OpenDoorUkraine.NL» долучилася до нагальної відбудови Ірпеня. Про те, що вже встигли зробити та чим ще планують допомогти, говорили Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Єннес де Мол і перший очільник нідерландського посольства в Україні й голова компанії «OpenDoorUkraine.NL» Роберт Серрі під час зустрічі з керуючим справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитром Негрешею.

Дмитро Негреша:
«Вони вже допомагають у нашому місті з відновленням дахів багатоквартирних будинків: на вулиці Новооскольській вони закінчили певні роботи у співпраці з ОСББ і з міською радою (ми частково допомагали матеріалами) і також зараз почали роботи на вулиці Пушкінській».

Роберт Серрі:
«Я щасливий щоразу, коли приїжджаю в Ірпінь. Це місто, яке надихає стійкістю та мотивацією до відродження. Радий, що організація «Відкриті двері в Україну» може трішки пришвидшувати це відродження. Ті проєкти, з якими ми почали допомагати – лише початок».

Варто зазначити, що представники «OpenDoorUkraine.NL» допомагають не лише на Київщині. У полі зору компанії наразі – понівечені Харків, Запоріжжя, Миколаїв та інші міста.

Єннес де Мол:
«Зараз маємо зиму, зараз потрібно дати населенню шанс перезимувати. Безумовно, ситуація тут – в Ірпені, в Бучі, в Бородянці – інша, ніж, наприклад, у Харкові, Запоріжжі, але потрібно зараз починати».

Діючий та експосол Нідерландів в Україні пообіцяли знайти підтримку міжнародних партнерів, щоб можливостей допомогти Ірпеню стало більше.

Роберт Серрі:
«Потрібно набагато більше коштів, щоб допомагати – як кажуть, із миру по нитці. Те, що ми вже змогли зробити – це завдяки нідерландським платникам податків. Розуміємо, що це крапля в морі. Але маємо надію, що вдасться розширити можливості й разом із мерами, ОСББ зможемо більше».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама