З 18 березня Приірпіння буде без автобусного сполучення

photoeditorsdk-export - 2020-03-17T173501.783

Від завтрашнього дня, 18 березня, на період дії обмежувальних заходів, пов’язаних із загрозою коронавірусу, припиняється автобусне сполучення Ірпеня з Києвом, Бучею, селищами Приірпіння, а також перевезення пасажирів по місту. Про це ITV повідомили в Ірпінському АТП-13250.

Скасувати на період карантину перевезення пасажирів міським громадським транспортом рекомендувала керівництву АТП комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі Ірпінської міської ради.  

«Це робиться у зв’язку з потребою максимальної самоізоляції людей. Це потрібні, логічні й розумні заходи, які розроблені з урахуванням останнього світового досвіду», – заявив головний лікар Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Левківський.

Про припинення руху автобусів між селищем Коцюбинським та Києвом повідомив в. о. селищного голови Сергій Даніш. «Відзавтра припиняється робота маршрутів громадського транспорту між Коцюбинським та Києвом – №745 та №393», – зазначив він.

Нагадаємо, згідно з рішенням Кабінету Міністрів, з 18 березня по 3 квітня в Україні заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні.