Відзначили за плідну співпрацю: Сергій Канюра та Ольга Калита отримали подяки від ОСББ Ірпеня (відео)
12 May 15:44, 2025
Руслан Шевчук, голова ГС «ОСББ Ірпінь»:
«Є у нас дві людини в місті, чий внесок у відновлення, дуже важко переоцінити».
Це люди, які вже багато років працюють в Ірпінській міській раді й з перших днів деокупації активно долучені до відновлення громади. Ідеться про начальника управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ Сергія Канюру та його заступницю Ольгу Калиту.
З власного досвіду про роботу цих спеціалістів знають саме голови ОСББ Ірпеня. У вдячність за постійну допомогу та підтримку громадська спілка «ОСББ Ірпінь» нагородила Сергія Канюру та Ольгу Калиту відзнаками за плідну співпрацю.
Руслан Шевчук, голова ГС «ОСББ Ірпінь»:
«Ми любимо казати дякую, тому що дуже багато у спільній співпраці зроблено з цими людьми, починаючи з єВідновлення, закінчуючи програмами співфінансування».
Сергій Канюра обіймає посаду начальника управління вже майже 6 років, а в Ірпінській міськраді працює з 2016-го. Каже, любить свою роботу за команду.
Сергій Канюра, начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ Ірпінської міської ради:
«Це мої підлеглі, без них було б важко досягти того, що ми маємо зараз, які результати маємо. У першу чергу, я люблю саме свій колектив, своє управління своїх підлеглих. Ну і взагалі, коли є класна комунікація в цілому по місту. Крок за кроком ми рухаємося і я вважаю, що якщо виходить не все, то дуже багато».
Після деокупації управління під керівництвом Сергія Канюри залучено до всіх процесів відновлення. Це — програми «єВідновлення», Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, UNITED24 та інші. Фахівці шукають донорів, подають проєкти на фінансування, спілкуються з міжнародними організаціями, комунікують з мешканцями тощо.
Сергій Канюра, начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ Ірпінської міської ради:
«До лютого 22 року ми думали, що в нас роботи надзвичайно багато, але насправді, якщо порівнювати, можна сказати, її взагалі не було. З квітня 2024 року її стало надзвичайно багато».
Значна частина роботи лягла на заступницю Сергія Канюри, начальницю відділу житлово-комунального господарства — Ольгу Калиту.
Сергій Канюра, начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ Ірпінської міської ради:
«Вона одна із перших, з ким я познайомився в Ірпені, дуже класний спеціаліст. Наразі вона повністю веде перший грант від НЕФКО. Кожного дня у неї відповідні онлайн-наради. Це дуже складний процес. Але вона молодець справляється. Крім того, вона повністю веде координацію програми співфінансування ОСББ та ЖБК. У цьому році ми сподіваємося так само виділити 10 млн грн на реалізацію проєктів у рамках цієї програми».
В Ірпінській міськраді пишаються своїми фахівцями та радіюють за заслужене визнання підлеглих.
Андрій Кравчук, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Сергій Олександрович, дійсно, заслуговує на цю нагороду. Він максимально відповідальний, працює на благо нашого міста. Тому я щиро радий за нього і за Ольгу Калиту, які проявили себе у такий нелегкий час післявоєнної відбудови. Усе продовжується ще, вони працюють. Постійно на місці. Завжди фахово допомагають людям і сьогодні отримали за це гарну оцінку».