Вісім медалей привезли ірпінські ветерани з Кубка України з богатирського багатоборства
27 May 12:24, 2026
У Борисполі відбувся ІІ етап Кубка України з богатирського багатоборства. Ірпінь на змаганнях представили двоє ветеранів: Дмитро Рижко та Едуард Кулаков. Разом вони здобули вісім нагород. Про це повідомили у ветеранському просторі.
Дмитро Рижко виборов одразу три золоті медалі. Він став першим у таких дисциплінах: «прогулянка фермера» по 90 кг, лог-ліфт 100 кг та перекидання мішка 100 кг.
Едуард Кулаков здобув одну золоту та три срібні медалі. Перше місце він посів у дисципліні утримання гантелей 38 кг. Срібло виборов у жимі колоди 120 кг, фронт-холді гирі 16 кг та жимі гирі 32 кг.
Нагадаємо, раніше в Ірпені відбувся турнір із вільної боротьби за участі наймолодших спортсменів Київщини.

