Воду з джерела в Романівці пити не можна – висновок лабораторії (відео)

photoeditorsdk-export - 2021-06-10T120007.270

За висновком лабораторного центру комунального підприємства «Ірпіньводоканал», воду з джерела, розташованого в ірпінському мікрорайоні Романівка, вживати небезпечно через наявність у ній хвороботворних бактерій. Про це повідомив депутат міської ради Антон Головенко, який ініціював проведення аналізу води.

Він відзначив, що багато ірпінців і киян приїжджають до цього джерела набирати воду для споживання.

«Отримав від вас тиждень тому звернення стосовно благоустрою цієї території для того, щоб вам було зручно набирати тут воду. Я вирішив із власної цікавості, за власні кошти зробити аналіз цієї води. І ось учора я отримав результати і публічно вам доповідаю: цю воду не можна споживати. Наша лабораторія не рекомендує її для вживання – вона негативно буде впливати на ваше здоров’я. Результат аналізу я повішу тут поруч, щоб ви бачили і приймали рішення, чи треба вам набирати тут воду, чи ні», – зазначив депутат.

За результатом лабораторного дослідження, вода з романівського джерела не відповідає гігієнічним вимогам до питної води, передбаченим Державними санітарними правилами і нормами, оскільки в ній виявлені загальні коліформні бактерії та бактерія Escherichia coli (E. coli). Ці мікроорганізми здатні викликати інфекційні захворювання, які можуть призвести до порушень роботи шлунково-кишкового тракту, зокрема й тяжких.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!