Володимир Карплюк показав готове до відкриття інфекційне відділення Ірпінської лікарні (відео)

photoeditorsdk-export - 2020-04-10T120445.852

Голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк показав на відео, як виглядає повністю реконструйоване за 20 днів та готове до роботи інфекційне відділення Ірпінської центральної міської лікарні.

Коротку відеоекскурсію він розпочав знадвору — від установлених під стіною балонів із киснем.  

«Це — киснева рампа. Сюди виведені всі гілки, які постачають кисень до боксів. І це — тимчасове рішення, тому що було придбано спеціальний генератор, який пізніше буде установлений на території лікарні. Таким чином, за допомогою кисневого генератора ми зможемо зробити лікарню автономною — не буде необхідності тягати балони, і буде вищий ступінь захисту і забезпеченості киснем», — пояснив Карплюк.

Всередині приміщення він показав кабінет лікаря, коридор відділення, установлені біля входу в бокс холодильник і мікрохвильову піч. Далі — палати, де вже стоять перші апарати штучної вентиляції легенів та «спеціальні медичні ліжка, які працюють за допомогою пульта — для зручності пацієнта і лікаря». На стінах — медичні панелі, «на які навішується обладнання і до яких підведений і кисень, і повітря».

«У розібраному стані лежить кварцова лампа, яку сьогодні до відкриття обов’язково змонтують», — зауважив Карплюк.

Він також продемонстрував, який вигляд має санвузол, де «є все для особистої гігієни». Кожен бокс має «окрему вхідну групу, щоби пацієнти могли бути абсолютно ізольовані».

«Хто спостерігав за нашими відео раніше й бачив, як просувалися роботи — розуміє, якими темпами це все було зроблено, — зазначив голова Інвестради. — Хочеться всім сказати величезне “дякую”, тому що це заслуга дуже багатьох людей, які в непростий період об’єдналися, не запитували, “чому” і “як”, не жалкували свого особистого часу, а просто з ранку до вечора багато і складно працювали».

«Нехай (реконструйоване відділення) добре слугує ірпінській громаді, і бажано, щоб воно ніколи й нікому не було потрібне», — додав Карплюк.

Нагадаємо, сьогодні завідувач «інфекційки» Дмитро Кабановський назвав фейком заяву Михайлини Скорик-Шкарівської про те, що після відкриття відділення нібито «закриють, щоб доробляти».  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!