Володимир Карплюк: «Зробимо Ірпінь ще гарнішим, ніж раніше» (відео)

photoeditorsdk-export

Голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк переконаний, що після відбудови місто стане ще гарнішим, ніж воно було до російського вторгнення. Про це він заявив у відеозверненні, записаному на ірпінській набережній.

«Це – наш неймовірний, класний Ірпінь. Починається повернення, починається етап відновлення міста. І, я переконаний, у більшості містян немає сумнівів у тому, що ми зробимо Ірпінь ще гарнішим, ще привабливішим, ніж він був раніше», – сказав Карплюк.

«Любимо тебе, Ірпінь! І віримо, що ці історичні події зроблять нас сильнішими, і на роки, на сотні років дадуть нам розуміння значення нашої держави, любові до своєї країни, любові до своєї мови, до своїх звичаїв – до того всього, що вважається українським і що робить нас українцями», – наголосив він.

Нагадаємо, під час робочої поїздки Володимира Карплюка та міського голови Олександра Маркушина до Європи та США було проведено низку заходів і зустрічей, спрямованих на залучення міжнародної допомоги для відбудови Ірпеня. Зокрема, вони виступили на «Baltic Business Forum» у Польщі, взяли участь в урочистому заході Європейського банку реконструкції та розвитку в Брюсселі, провели перемовини з генеральним секретарем Європейського комітету регіонів Петром Бліжковськи, головним політичним радником президента Комітету Філіппо Террузо, з заступником голови Групи підтримки України в Єврокомісії Георгом Зіглером та з представником України при ЄС Всеволодом Ченцовим, зустрілися з українською діаспорою у Г’юстоні, а також із мером Мілуокі (американського міста-побратима Ірпеня) Кавальє Джонсоном.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!