Володимир Зеленський: «Звільнили Ірпінь. Молодці! Вдячний кожному, хто працював на цей результат» (відео)

photoeditorsdk-export (15)

Президент України Володимир Зеленський висловив подяку кожному, хто зробив свій внесок у звільнення Ірпеня від окупантів. Про це він сказав у відеозверненні.  

«Наші захисники просуваються на Київщині, повертають контроль над українською територією. Звільнили Ірпінь. Молодці! Вдячний кожному й кожній, усім, хто працював на цей результат. Окупантів відштовхують від Ірпеня, відштовхують від Києва», – зазначив глава держави.

Водночас він наголосив, що говорити про безпеку в цій частині області зарано. «Бойові дії тривають. Російські війська утримують під своїм контролем північ Київщини, мають ресурси і живу силу, намагаються відновлювати розбиті підрозділи. Рівень їхніх втрат навіть у 90% не є для них аргументом, щоб зупинятися», – зауважив Зеленський.

Нагадаємо, вчора мер Ірпеня Олександр Маркушин повідомив про повне звільнення міста. Міський голова і голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк закликали евакуйованих мешканців громади поки що не повертатися додому.  

24 березня Президент України присвоїв Ірпеню почесну відзнаку «Місто-герой України» та нагородив Олександра Маркушина орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

                                                                                                
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!