Волонтери просять водіїв допомогти доставляти обіди працівникам інфекційного відділення Ірпінської лікарні

photoeditorsdk-export - 2020-05-14T183152.632

Ірпінські волонтери закликають автомобілістів допомогти доставляти в інфекційне відділення міської лікарні обіди, які готують для медиків у ресторані «Mafia» в Києві (біля метро «Житомирська»). Про це повідомив у соцмережі керівник волонтерського штабу Антон Головенко.  

«Щодня ресторан готує для наших лікарів обіди. Все, що треба — забрати близько 20 пакетів смачної їжі (не знаю, наскільки вона смачна, але пахне гарно) й відвезти в Бучу лікарям», — сказав лідер волонтерів.

Він закликав добровольців, які мають автомобілі й можуть долучитися до волонтерської роботи навіть на день-два, написати йому повідомлення. «Я розповім, як це все зробити, і таким чином ви допоможете нашим лікарям, підтримаєте їх. Їм буде приємно, їм буде веселіше працювати, лікувати нас і рятувати життя», — зазначив Антон Головенко.  

Нагадаємо, ресторан «Mafia» почав готувати безкоштовні гарячі обіди для персоналу інфекційного відділення Ірпінської центральної міської лікарні в третій декаді квітня. До того ця компанія вже годувала медпрацівників семи лікарень Харкова, Дніпра та Києва. Долучитися до цієї благодійної ініціативи може кожен охочий: для цього потрібно зайти на сайт ресторанної мережі й перерахувати кошти на обіди медикам.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!