Реклама

Волонтери з Нідерландів допомагають відбудовувати Ірпінь

Волонтери з Нідерландів допомагають відбудовувати Ірпінь

Волонтери з Нідерландів вкотре завітали в Ірпінь, у гості до своїх друзів з Ірпінської біблійної церкви. Вони приїхали допомогти мешканцям Ірпінської громади, які втратили власне житло, відбудувати домівки. Про це написали на фейсбук-сторінці Біблійної церкви.

Під час свого візиту іноземні гості допомагали розчищати згарища зруйнованих будинків та будувати замість них нові. Гроші на нові оселі волонтери збирали у Нідерландах.

«Це був мій 4-й тиждень в Україні після війни, 3-й раз в Ірпені. Тому коли я їхав сюди, було відчуття, ніби їду до родини. Було добре і приємно працювати з українською командою. Знову і знову мене вражають і зворушують спустошення війни, розповіді жертв і сила та стійкість українців. У нашої групи був надзвичайний тиждень. Я з нетерпінням чекаю наступного разу, не терпиться знову бути в Ірпені», — зазначає лідер команди волонтерів Тонні Янсен.

Окрім волонтерської роботи, троє нідерландців вирішили охреститись в Ірпені разом з іншими прихожанами Ірпінської біблійної церкви.

«Вся церква зустрічала їх оплесками і супроводженням “Одна віра, одне хрещення для всіх”. Ми щиро вдячні наших друзям голландцям за неймовірне служіння, яке вони роблять для нашого міста, за їхні добрі серця, і як Христос через них прославляється!», — розповідають в Ірпінській біблійній церкві.

Нагадаємо, Посольство Королівства Нідерландів в України спільно з фондом OPENDOOR UKRAINE надали фінансову допомогу на часткову закупівлю будматеріалів та долучилися до відновлення покрівлі в ЖК «Аристократ». У лютому делегація парламентарів із Нідерландів завітала в Ірпінь, щоб побачити темпи будівельних робіт.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!