Вулиці Ірпеня з ночі розчищають півтори сотні комунальників

photoeditorsdk-export - 2021-02-09T123549.490

Сьогодні вулиці Ірпеня (Київщина) розчищають від снігу майже півтори сотні працівників комунальних підприємств і 25 одиниць автомобільної й ручної спецтехніки. Роботи розпочалися о пів на другу ночі.

Першою вийшла на дороги техніка КП «Управління житлово-комунального господарства “Ірпінь”». З п’ятої години працівники підприємства почали розчищати тротуари і прибудинкові території ручними снігоприбиральними машинами й лопатами. Про це в коментарі ITV розповів директор «УЖКГ “Ірпінь”» Сергій Скрипник.

Він повідомив, що зараз на вулицях працюють близько 90 його підлеглих і 10 одиниць автодорожної техніки, використовується 6 ручних машин.

Разом із колегами з КП «УЖКГ “Ірпінь”» у боротьбу зі стихією вступили працівники комунального підприємства «Управління благоустрою міста». З шостої години ранку вони почали звільняти від снігу прохідні доріжки в парках і скверах та навколо них. Закінчивши цю роботу, приблизно о пів на дев’яту співробітники підприємства взялися до очищення тротуарів на прилеглих вулицях.

«У зв’язку зі сніговим колапсом міський голова Олександр Маркушин попросив нас залишити парки і вийти на тротуари. Ми зараз тісно співпрацюємо з КП «УЖКГ “Ірпінь”» – вони дали нам список вулиць, на яких попросили допомогти з розчищенням тротуарів. Усі наші люди працюють – і вручну, і машинами. Залучили навіть хлопців, які займаються у нас санітарною обрізкою дерев – буквально всі вийшли чистити тротуари. Люди втомилися, звичайно. Дві машини вже довелося ремонтувати просто на місці – велике навантаження на техніку у зв’язку з об’ємом снігу», – розповіла директорка «Управління благоустрою міста» Юлія Прибилова.

Наразі в снігоочисних роботах задіяно 45 робітників підприємства, 6 ручних машин і 3 трактори.

За словами керівників комунальних служб, міська влада також веде діалог із бізнесменами (зокрема, забудовниками) та залучає їх до соціального партнерства: співробітники низки приватних структур розчищають тротуари в районі своїх об’єктів.

Крім того, комунальники закликали жителів міста долучитися до спільної праці. «Закликаємо всіх включитися. Не просто прокласти доріжку біля себе, а зробити трохи більше, пройти трохи далі. Мусимо розуміти, що це наше місто, і бувають дні, коли всім потрібно згуртуватися», – зазначила Юлія Прибилова.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Презентація книги «Микола Будник і кобзарство» в Ірпінській бібліотеці (фото)

Сьогодні, 18:29

Детальніше
В Ірпені презентували книгу про видатного кобзаря і бандуриста Миколу Будника (відео)

Сьогодні, 16:42

Детальніше
Керівник поліції Київщини представив свого нового заступника

Сьогодні, 15:03

Детальніше
У Приірпінні за добу – 4 випадки COVID-19 і стільки ж одужань

Сьогодні, 14:39

Детальніше
На Київщині за перший день вакцинації від коронавірусу щеплення отримали 23 медики

Сьогодні, 14:19

Детальніше
«Укрзалізниця» анонсувала запуск човникової електрички з Бучі до Святошина через Ірпінь

Сьогодні, 12:54

Детальніше
Доба з COVID-19: на Київщині – 318 нових випадків хвороби й 411 одужань

Сьогодні, 10:53

Детальніше
Олександр Пащинський залучив світовий бренд до організації Чемпіонату світу з мотокросу в Україні

Сьогодні, 10:24

Детальніше
Всі новини