Виготовляв та збував амфетамін: на Київщині викрили наркоділка

Виготовляв та збував амфетамін: на Київщині викрили наркоділка

На Обухівщині правоохоронці викрили 37-річного чоловіка, який організував виготовлення та збут психотропних речовин. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Встановлено, що зловмисник замовляв через інтернет прекурсоровмісні препарати, отримував їх у поштових відділеннях, а вже вдома виготовляв амфетамін для подальшого продажу.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцем проживання фігуранта та в квартирі, до якої він мав доступ. Під час слідчих дій вилучили 21 зіп-пакет із психотропною речовиною загальною вагою понад 33,5 грама, а також обладнання, прекурсори та інші речовини, що використовувалися для виготовлення наркотиків.

653711368 1387987313365581 9217201596970573414 n

Крім того, поліцейські задокументували факт відправлення амфетаміну до Житомирської області — заборонену речовину вилучили.

Підозрюваного затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі повідомили чоловіку про підозру за фактами незаконного виготовлення, зберігання з метою збуту та збуту психотропних речовин в особливо великих розмірах, а також незаконного придбання і зберігання прекурсорів (ч. 1, ч. 3 ст. 307 та ч. 1 ст. 311 Кримінального кодексу України).

Суд обрав фігуранту запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Наразі триває досудове розслідування. Правоохоронці встановлюють можливих спільників.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Київщина відновлює ліси: у Бородянській громаді провели масштабну висадку дерев

Сьогодні, 10:18

Детальніше
Що знають містяни про ірпінський музей — опитування ITV (відео)

17 Apr 19:39

Детальніше
У Бородянці будують новий багатоквартирний будинок із укриттям та безбар’єрним доступом

17 Apr 18:14

Детальніше
У Михайлівці-Рубежівці триває виставка «Подих весни» художника Олександра Дорошенка

17 Apr 17:35

Детальніше
Ексмер Ірпеня Олександр Маркушин може бути ключовою фігурою у схемі розтрати коштів під час будівництва меморіалу «Алея пам’яті захисників України»

17 Apr 16:56

Детальніше
В Ірпені організовують додаткове транспортне сполучення до центрального кладовища

17 Apr 16:40

Детальніше
У Бородянці відновлюють дев’ятиповерхівку на Парковій: роботи на фінальному етапі

17 Apr 16:01

Детальніше
У Бучанському районі зловмисник зґвалтував неповнолітню: поліцейські повідомили йому про підозру 

17 Apr 15:57

Детальніше
КП «Ірпіньводоканал» розпочинає аудит підприємства за 2025 рік

17 Apr 14:30

Детальніше
В Ірпінському центрі первинної медико-санітарної допомоги запровадили послугу транспортування пацієнтів

17 Apr 12:25

Детальніше
Біля супермаркетів в Ірпені почастішали випадки дитячого жебракування

17 Apr 11:30

Детальніше
Всі новини