Вихованці ірпінської школи Фонду «Реал Мадрид» зустрілися з зіркою футболу

photoeditorsdk-export (29)

Вихованці Cоціально-спортивної школи Фонду «Реал Мадрид» зустрілися з відомим українським футболістом, ексгравцем національної збірної, а нині тренером юнацької збірної України U-16 Сергієм Нагорняком. Про це розповіла практичний психолог школи Неля Тройчук.

«Вихованці ірпінської Соціально-спортивної школи Фонду “Реал Мадрид” із нетерпінням чекали на приїзд Сергія. Зустріч відбулася у навчальному центрі школи у форматі бесіди за чашкою чаю. У ході бесіди діти цікавились і особистими досягненнями Сергія та зусиллями, докладеними ним для цього, і на чому зосередитись самим, аби досягти успіху у професійному футболі. Говорили і про успіх узагалі в будь-якій справі. Акценти, зроблені Сергієм, – це наполеглива праця та самодисципліна. Не могли не згадати улюблених футболістів, обмінялися враженнями про команди та зірок світового і вітчизняного футболу. Діти отримали не тільки відповіді на свої питання, а й неймовірний заряд мотивації для особистих досягнень і перемог!» – зазначила Неля Тройчук.

На згадку про зустріч футболіст отримав «мішечок натхнення», в який діти вклали записки зі щирими побажаннями й цукерками.

Сергій Нагорняк зіграв 169 матчів у чемпіонатах України, забив 31 м’яч. Виступав у складі українських клубів «Нива», «Дніпро» і «Шахтар», а також китайських – «Шеньян Хайш» і «Шаньдун Лунен». Був визнаний найкращим легіонером чемпіонату Китаю 2000 року. За збірну України зіграв 14 матчів.