Як ірпінцi зустрічали бронзову призерку Олімпіади Ірину Коляденко з Токio (відео)

13:00. Аеропорт «Бориспіль». Радісна та водночас хвилююча атмосфера. Ірпінцi приїхали сюди зустрічати особливу гостю з особливого місця.

Олександра Страдецька, журналістка:
«Ірпінська громада з нетерпінням чекає на повернення Ірини Коляденко, яка везе в Ірпінь олімпійську бронзу. Ірпінь, вперед! Швидше, вище, сильніше – разом!»

Привітати землячку – чемпіонку України та Європи з вільної боротьби, а відтепер і призерку Олімпійських ігор у Токіо – зібралися друзі, рідня, депутати міської ради та всі ті, хто вірив, уболівав i підтримував дівчину.

Світлана Остапчук, хрещена мати Iрини Коляденко:
«Ми пишаємося нею. Вся родина хвилювалася, плакали, молились. Вона цього варта».

Андрій Літвинов, депутат Ірпінської міськради від партії «Нові Обличчя»:
«Ми так нервували, вболівали – таке враження, що наче ми боролися самі. Дуже за неї переживали, дуже радіємо, що вона виграла».

Серед групи підтримки – ще одна спортивна гордiсть Iрпеня – срібний призер Олімпійських ігор у Лондоні Валерiй Андрiйцев.

Валерій Андрійцев, срібний призер Олімпійських ігор у Лондоні:
«Іра зробила максимум – вона досягла результату, вона скористалася тією можливістю, яка, можливо, надається раз у житті. І тому її виступ для її віку – це, можна сказати, досить добре».

Олександра Страдецька:
«З хвилини на хвилину Ірина вийде он із тих дверей. Поки що навіть не підозрює, скільки людей зібралося її привітати. Тож це точно стане гарною несподіванкою».

Ще кілька хвилин очікувань – і під гучні оплески виходить головна винуватиця свята. Ірина приємно вражена такою увагою. Одразу помічає знайомі обличчя. З радістю приймає теплі слова, обійми та квіти.

Ірина Коляденко, чемпіонка України та Європи з вільної боротьби, бронзова призерка Олімпійських ігор:
«Слідкували всі за моєю боротьб