Як проходять тренування інспекторів ірпінської «Муніципальної варти» (відео)

У невеличкому спортзалі ірпінської ЗОШ №3 (Київщина) – гаряче й не зовсім безпечно. Кілька парних сутичок відбуваються одночасно, з характерною періодичністю. Так проходять тренування інспекторів «Муніципальної варти» з грепплінгу та ножового бою.

Євген Тєлков, тренер, кандидат у майстри спорту з хортингу:
«Грепплінг – це боротьба в партері, вона потрібна для того, щоби хлопці не втрачали розсуду, коли потрапляють на землю. Бо, насправді, на ногах усі більш-менш уміють рухатись, а потрапивши на землю, більшість людей просто не розуміє, що робити, і працювати їм дуже важко».

Що і як робити в подібних ситуаціях – детально розбирають у парі з тренером і колегами. Тренування відбуваються тричі на тиждень. Весь курс триває пів року. У наступному півріччі розпочнуться тренування з боксу та вільної боротьби.  

Віталій Попов, інспектор КП «Муніципальна варта»:
«Нас тут навчають певних вправ, які можуть допомогти в критичній ситуації захистити себе й оточуючих і знешкодити нападника».

Інспектори, які показують найкращі результати на тренуваннях, надалі беруть участь не лише в міських, а й у всеукраїнських змаганнях. Так, інспектор «Муніципальної варти» Олексій Широков уже не вперше отримує перемогу в Лізі кулачних боїв «Mahatch». У свої 24 роки він – кандидат у майстри спорту з боксу, переможець Кубка Києва та призер міжнародного турніру. Тож колегам є ким пишатись і кого наслідувати. Тим більше, що й тренування інспекторів проходять за підтримки президента Української федерації хортингу Станіслава Федорова.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300