Реклама

Як в Ірпені відзначили День фізичної культури і спорту (відео)

На Ірпінській набережній вже звично бачити заповнені спортивні майданчики. Але цієї суботи прихильників здорового способу життя було так багато, наче з’їхалася вся Київщина. Та насправді на набережній  зібрався лише спортивний Ірпінь. Відзначити День  фізичної культури і спорту.

Привітати ірпінців зі  святом прийшли керівники міста та  відомі титуловані спортсмени. Серед них – легенда українського спорту, всесвітньовідомий самбіст та боєць змішаного стилю Ярослав Амосов.

Ярослав Амосов, триразовий чемпіон світу з бойового самбо, дворазовий чемпіон Європи, чемпіон Євразії:

«Хочу, щоб у кожній сім’ї був присутній спорт. Може не кожен буде чемпіоном, але спортивна сім’я- це здоров’я. Усім- спорт!».

Символічно, але легендарний ірпінець народився у День спорту. А тому найперші вітання і подарунки від громади — саме йому.

Про те, що Ірпінь не лише місто здоров’я, але й місто чемпіонів можна переконатися при знайомстві з кожною, присутньою тут спортивною командою. Майже усі вони з Ірпінської ДЮСШ.

Роман Страховський, тренер відділення тхеквондо Ірпінської ДЮСШ:

«Усі, хто до нас приходить в Ірпінську ДЮСШ, усі стають чемпіонами вже коли переступають поріг нашого залу, вже усі чемпіони»

Гліб Кулагін, чемпіон України з тхеквондо:

«Я став чемпіоном України, коли мені було 9 років»

У ційкоманді тхеквондистів не лише чемпіони України, але й переможці міжнародних змагань. Усі вони ставлять мету щоразу підніматися на вищі сходинки п’єдесталів.

Давид Цимборович, бронзовий призер всесвітньої універсіади в Ріо-де-Женейро:

«Моя мета стати олімпійським чемпіоном»

Спортсмени кажуть, зараз кожну свою перемогу присвячують захисникам України

«Слава Україні! Героям слава!».

А це – майбутні чемпіони джіу-джитсу

«Треба зав’язувати пояси і чорний самий крутий. Ні, червоний крутий. Це самий крутий пояс за всю історію джіу-джитсу».

У день фізичної культури і спорту учасники події  мали змогу продемонструвати свої уміння на показових виступах. Кажуть, в Ірпені немає жодного виду спорту, де б не було своїх юних чемпіонів.  

Максим Кожанов, тренер з вільної боротьби :

«У нас команда з вільної боротьби. У нас юнаки від 10 до 15 років, призери та чемпіони України, призери всесвітніх спартакіад-0029+0145- три чемпіони України».

Тимофій, чемпіон України з вільної боротьби:

«Як даються перемоги?. Все залежить від тренувань. Якщо тренуєшся кожен день, дотримуєшся правильного режиму, добре їси, добираєш норму, то все буде добре»

Ні на мить не порожніє і боксерський ринг. Саме зараз тренер вищої категорії Віталій Лі демонструє вміння своїх вихованців з кікбоксингу WAKO. До війни Віталій Лі працював на Донеччині.Тепер виховує чемпіонів з цього олімпійського виду спорту в Ірпені.

Віталій Лі, тренер-викладач вищої категорії:

«Ми сподіваємося, що і надалі будемо тренуватися і будуть чемпіонами України вже по- дорослому».

«Козацькому роду нема переводу»

А поки на спортивних майданчиках вирують пристрасті чемпіонів теперішніх і потенційних, аматори реєструються на благодійний забіг.

Олексій, мешканець Ірпеня:

«Стараюся брати участь у кожному благодійному забігові»

До здорового способу життя  та добрих справ ірпінський тато привчає і своїх маленьких синів

Даня, мешканець Ірпеня:

«Я буду бігти на підтримку ЗСУ».

Тим часом перші легковики вже фінішують у благодійному забігові і в нагороду отримують медалі.

Оксана, мешканка Ірпеня:

«Дуже раді, що ми взяли участь у цьому забігу і рекомендуємо усім брати участь у таких класних подіях, які організовує місто і не тільки».

Олександр Пащинський, депутат Ірпінської міської ради:

«Дуже приємно, що на нашій набережній вчергове проходять такі заходи. Ми її і створювали для того, щоб тут було багато локацій і усі діти наші могли брати участь у багатьох напрямках спорту. Ірпінь — місто спорту. Спорт живе у мені постійно, і спорт житиме завжди».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!