Як в Ірпені відзначили День рятувальника в умовах війни (відео)

Із приходом рашистів на українську землю професія цих людей набула ще важливішого значення. Бо ризикуючи власним, вони рятували сотні інших життів. Вони – рятувальники.

Дмитро Чичка, заступник начальника 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини:
«Усі ми дійсно були, як одна сім’я, як одна команда. Із самого початку ніхто з наших хлопців не покинув розташування підрозділу, не втік. Я їм дуже вдячний за подолання всіх перепон, за ці всі часи, що ми з ними були разом. Це круто».

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Багато хто – ваш керівник, його заступники – їздили забирати людей із Гостомеля, з Бучі. Я дуже багатьох пам’ятаю на нашому романівському мосту, коли ми допомагали переводити, переносити на носилках людей похилого віку, поранених. Друзі, я щиро-щиро за це дякую. Війна показує, хто є хто».

Юрій Буренко, начальник Бучанського районного управління ДСНС України:
«Міцного здоров’я – це найголовніше, натхнення, мудрості й перемоги, як сказав Олександр Григорович. Хочу подякувати особовому складу за розуміння, за підтримку і за службу, яку ви несете».

Попри війну, вже традиційно 17 вересня ірпінські рятувальники приймали вітання з нагоди професійного свята. Словами вдячності та побажаннями цього дня не обмежилися: від міськради рятувальникам подарували спеціальні пожежні костюми, вручили відзнаки та премії. Найбільший подарунок – пожежний автомобіль, який передали з Австрії. Також із нагоди свята в пожежній частині облаштували новеньку сучасну кухню, на якій рятувальників уже встигли почастувати солоденьким.

Олександр Маркушин:
«Хай це все слугує хлопцям, і хай хлопці допомагають, рятують, коли треба, наших містян і допомагають громаді».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!