Як в Ірпені відзначили День спорту (відео)

Тренерка фітнес-клубу «Reforma»:

«І поїхали! Присідаємо! Вдих, видих! Видих на підйом!»

Олександра Страдецька, журналістка:

«Ірпінь завжди був, є і буде містом спорту! Навіть у суботу, у прохолодну погоду на головній площі міста по-справжньому гаряче!»

А все тому, що Ірпінська молодіжна рада знається на організації корисних, здорових заходів. Щоб підняти бойовий дух ірпінців, разом із тренерами «Реформи» просто неба провели мотивуюче тренування.

Дмитро Андрущенко, голова Ірпінської молодіжної ради:

«Ірпінська молодіжна рада разом із “Реформою” точно переконані: погода – це лише виправдання. Адже ми знаємо, що краще йти до своєї цілі зі швидкістю черепахи, ніж шукати відмовки зі швидкістю світла!»

Богдан Боклан, тренер фітнес-клубу «Reforma»:

«Ми, як тренери, віддаємо людям свій заряд бадьорості, тим самим робимо їхній день кращим. Погода трошки внесла свої корективи, але ми все одно впоралися й зробили ранкове тренування на День спорту».

Кирило Яровий, член Ірпінської молодіжної ради:

«Незважаючи на те, що сьогодні в нас похмуро, провели активно наше тренування, що зарядило бодьоро нас на перемогу!»

Не менш піднесена атмосфера цього дня панувала і в спортивному залі ДЮСШ. З нагоди свята перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук вручив подяки від міськради найкращим працівникам фізкультурно-спортивної сфери. А також тут позмагалися у волейбол спортсмени з Ірпеня та Києва.

Андрій Кравчук, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Я радий, що багато молодих людей зараз займається, проводить спортивні заходи, саморозвивається, і я їм дуже вдячний, що вони це роблять саме в Ірпені. Тому що в умовах війни це надзвичайно важливо, щоб про Ірпінь не забували, знали і допомагали нам».

Директор ДЮСШ розповідає – охочих займатися спортом дуже багато. І хоч уцілілого простору для тренувань залишилося мало, та нікому не відмовляють.

Володимир Тарасов, директор Ірпінської ДЮСШ:

«Діти приходять із батьками, дуже багато дітей приходить записуватися у школу. Це в нас одне приміщення залишилося, стадіону немає, частини школи немає. Ну, скільки зможемо. Багато дітей тут із самого ранку, з 8-ї, й до 10-ї вечора».

Нагадаємо, від рук рашистів в Ірпені постраждала майже вся спортивна інфраструктура. Щоб відбудувати її та інші понівечені об’єкти міста, створено Фонд відновлення Ірпеня. Свій маленький внесок у масштабну відбудову може зробити кожен. Задонатити можна, перейшовши на сайт фонду за QR-кодом.

Допоможи відновити понівечений, але нескорений Ірпінь!


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!