Які платні послуги надає Ірпіньводоканал (відео)

Комунальне підприємство «Ірпіньводоканал», окрім обов’язкової ліцензійної діяльності, надає ще майже два десятки різноманітних платних послуг. Які з них мешканці Приірпіння замовляють найчастіше – дізнавалися журналісти ITV.

Викачуванням вигрібних ям Віктор займається мало не щодня. Це одна із платних послуг, яку серед інших надає «Ірпіньводоканал».

НАДІЯ ДРОГАН, ЖУРНАЛІСТКА: 

«Ох і не проста, напевно, ця справа – повигрібати за нами результати нашої життєдіяльності. Не просто це робити. Так?»

ВІКТОР, ВОДІЙ АСЕНІЗАЦІЙНОЇ МАШИНИ КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»: 

«По-різному виходить. Вже 30 років на водоканалі працюю». 

Віктор каже, це – легкий випадок асенізації. Рідину вибрали, на дні залишаються лише камінці. А буває дно настільки замулене, що така машина, як ця, зарадити не може. І тоді доводиться застосовувати важку артилерію – мулосос і бригаду з гідродинамічною машиною.

МИКОЛА РАЧИНСЬКИЙ, ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА КП  «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»:

«Буває мул до середини ями доходить. У таких випадках ми використовуємо мулосос. Там більший об’єм бочки, потужніший насос. Бригада приїжджає з гідродинамічною машиною, розмиває яму, робить рідку кашу і її витягує насосом».

А  ось цей кран не менше затребуваний, ніж асенізаційна машина. У багатьох випадках його не може замінити жодна інша спецтехніка. Як от, наприклад, зараз довелося витягувати труби із 80-метрової свердловини. Але є багато й інших причин для виклику такої техніки.

МИКОЛА РАЧИНСЬКИЙ, ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА КП  «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»: 

«Якщо треба перекладати приватні мережі. Тобто, коли людям треба допомога. Треба щось важке, габаритне підняти. У таких випадках до нас звертаються як підприємства, так і фізичні особи. І на договірних засадах надаємо ці послуги».

Багатьом, мабуть, доводилося бачити і ось цей автомобіль – аварі