Євгенія Антонюк передала Ірпінській бібліотеці для дітей нові книги

Photoeditorsdk Export 2021 03 25t164008.970

У рамках загальнонаціональної акції, присвяченої Всеукраїнському тижню дитячого читання, керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк передала до міської дитячої бібліотеки набір нових книг. Про це вона розповіла на своїй сторінці у фейсбуці.

«23 березня стартувала Всеукраїнська акція «Книга єднає країну!» з нагоди Всеукраїнського тижня дитячого читання. Карантинні обмеження не дають можливості провести традиційні заходи до цієї події. Однак ми не можемо забути про наших юних читачів. Тому за дорученням міського голови Олександра Маркушина сьогодні передала до міської бібліотеки для дітей книги, які часто запитують відвідувачі», – зазначила Євгенія Антонюк.

Нагадаємо, в лютому ц. р. Євгенія Антонюк, заступник міського голови Ігор Дворніков, депутати міськради Віолетта Дворнікова й Андрій Літвинов та інші ірпінці взяли участь в акції «Подаруй бібліотеці книгу» вони принесли комплекти книжок до центральної міської бібліотеки ім. Максима Рильського.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!