Євродепутат Міхаел Ґалер – про підтримку України Євросоюзом (відео)

Ірпінь відвідав депутат Європейського парламенту, постійний доповідач ЄП щодо України Міхаел Ґалер. У коментарі ITV він відзначив важливість візитів іноземних лідерів в Україну, а також зупинився на підтримці України Євросоюзом. Детальніше – в його прямій мові:

«Я вважаю, що це дуже важливо, що гості з Європи – люди, які приймають рішення – можуть прибувати в Україну й бачити на власні очі, що тут відбувалося, для того, щоби підтримувати Україну.

Це дуже надихає, що люди, які опинилися під окупацією, не здалися й продовжували чинити спротив, і наразі відбудовують свої міста.

Європейський Союз уже почав підтримувати Україну в процесах, пов’язаних із відбудовою, щоб не чекати, поки війна закінчиться. І наразі ми збільшуємо свої поставки зброї, аби завершити війну пошвидше та витиснути агресора з України. Для цього минулого четверга Європейський парламент прийняв дуже важливу резолюцію: ми звертаємося до урядів країн ЄС, щоб вони приймали певні рішення – зокрема, ми просимо їх надсилати в Україну танки «Леопард». Українці – дуже креативна нація, вони вже почали створювати мерч-футболки з «Леопардами». Ми сподіваємося, що нам вдасться вплинути на уряди країн Євросоюзу для вирішення цього питання.

Слава Україні! До перемоги!»


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!