Юні боярчани здобули гран-прі у Всеукраїнському екологічному конкурсі

viber image 2019-05-03 , 12.55.58

Колектив екологічної просвіти «Вітаміни» Боярського академічного ліцею «Лідер» здобув гран-прі у фінальному етапі XVIII Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». Конкурс проходив 16-18 квітня у м. Суми. Повідомляє Боярський інформаційний центр.

Участь у всеукраїнському екологічному конкурсі взяла 21 команда з різних регіонів України. Перед учасниками стояло завдання розкрити природоохоронну діяльність сучасного освітнього закладу засобами мистецтва, показати на прикладі екологічного краєзнавства власну діяльність за різноманітними напрямками: природоохоронного, науково-дослідницького, туристично-спортивного, просвітницького тощо. На думку фахового журі юні екологи із Боярки з цим справилися найкраще.

«Дуже приємно, що юні мешканці Боярки перемагають у конкурсах таких масштабів!  А ще важливіше, що вже зараз вони розуміють наскільки важливо берегти природу і все живе довкола нас та ще й навчають інших. І роблять вони це яскраво, весело і переконливо», — зазначив Боярський міський голова Олександр Зарубін, вітаючи переможців у рідному місті.

Підготували переможців конкурсу керівники екологічної просвіти «Вітаміни» Боярського академічного ліцею «Лідер» Валентина Шашкевич та Оксана Мирончук.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!