З наступного тижня школярі Київщини зможуть реєструватися на пробне ЗНО

З наступного тижня школярі Київщини зможуть реєструватися на пробне ЗНО

Із 3 січня на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти розпочнеться реєстрація для проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляється на сторінці центру у фейсбуці.

Зазначається, що реєстрація триватиме до 24 січня включно.

21 березня відбудеться пробне тестування з української мови та літератури, а 28 березня – з математики, історії України, біології, географії, хімії, фізики, англійської, німецької, французької та іспанської мов.

Вартість одного тестування – 150 грн.

До території обслуговування Київського регіонального центру оцінювання якості освіти належать місто Київ і Київська область, а також Черкаська й Чернігівська області.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Ірпінь отримав субвенцію на будівництво укриття і добудову корпусу дитсадка «Червона Шапочка»

17 Apr 20:12

Детальніше
Робота без зарплати, незмінне майно та майже 850 тис. грн доходу на рік: що задекларував Валерій Степанюк

17 Apr 19:19

Детальніше
Бородянка — перша в Київській області презентувала Програму комплексного відновлення громади (фото)

17 Apr 18:54

Детальніше
Суд зобов’язав "Главком" спростувати недостовірну інформацію за авторства Ірини Федорів щодо причетності Володимира Карплюка до дерибану Біличанського лісу

17 Apr 17:37

Детальніше
В Ірпінському ліцеї №2 відбулася зустріч із засновником Charity Hub Agency Денисом Святокумом (відео)

17 Apr 17:24

Детальніше
Анжела Макеєва поділилася досвідом відбудови Ірпеня на форумі з відновлення громад (відео)

17 Apr 17:09

Детальніше
У Гостомелі виявили стихійне сміттєзвалище

17 Apr 15:24

Детальніше
Кадирівець, який на Київщині приставляв до горла дитини ніж та змушував кричати до хрипу, отримав вирок

17 Apr 14:59

Детальніше
Бородянка презентувала концепцію розвитку громади на форумі у Києві (відео)

17 Apr 13:24

Детальніше
На війні загинув мешканець Ворзеля, батько пʼятьох дітей Сергій Корчемний

17 Apr 13:24

Детальніше
На вʼїзді до Бородянки навели лад на дорозі державного значення 

17 Apr 12:03

Детальніше
Всі новини