З понеділка в Ірпені працюватиме дитсадок «Сонечко»

imgonline-com-ua-BigPicture-kP7zcIDVRoX8EiU

У понеділок, 6 червня, в Ірпені починає працювати комунальний дитсадок «Сонечко», розташований на вул. Вериківського. Про це повідомило управління освіти і науки Ірпінської міської ради. 

«У результаті бомбардувань, розривів снарядів, пожеж руйнувань та пошкоджень різного ступеня зазнали практично всі заклади освіти, в т. ч. дошкільної… Сьогодні Ірпінь оговтується після ворожих тяжких поранень, відновлюють роботу суб’єкти господарювання, повертаються жителі, в т. ч. малеча. Це породжує потребу в роботі садочків. Враховуючи численні звернення батьків щодо необхідності роботи закладів дошкільної освіти, Ірпінською міською радою прийнято досить непросте рішення про відновлення роботи з 06.06.2022 р. в черговому режимі закладу дошкільної освіти №3 «Сонечко», що знаходиться за адресою вул. Вериківського, 1, який пошкоджено найменше. У садочку створено належні умови для безпечного, комфортного та змістовного перебування наших діточок», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що «з метою адаптації дітей та вивчення потреби у додаткових місцях у перші дні садочок буде працювати з 9.00 до 13.00 без організації харчування вихованців».

В управління наголошують, що перевагу під час зарахування до чергового дитсадка будуть мати діти, батьки яких працюють в установах, організаціях і на підприємствах критичної інфраструктури міста.

Підставою для зарахування є заява від батьків із вказаним місцем роботи. Заяву необхідно подати до управління освіти і науки за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка, 3-А.

Додаткову інформацію можна отримати у спеціаліста управління з дошкільної освіти за тел. (04597) 60-768, (04597) 67-000.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!