З вини нетверезих водіїв за сім місяців на Київщині сталося 167 аварій

Photoeditorsdk Export 2021 08 13t201346.938

Протягом 7 місяців 2021 року патрульні поліцейські Київської області склали 5209 протоколів за керування транспортними засобами в стані сп’яніння. За цей період із вини нетверезих водіїв у регіоні трапилося 167 аварій, у 16 з них постраждали люди. Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуці патрульна поліція Київщини.

Правоохоронці нагадали, які покарання чекають на любителів п’яної їзди:

  • за скоєння правопорушення вперше — штраф 17 тис. грн та позбавлення права керування транспортними засобами на один рік;
  • за повторне правопорушення протягом року — штраф 34 тис. грн або адмінарешт на 10 діб і позбавлення права керування на три роки з платним вилученням транспортного засобу чи без такого;
  • за повторення правопорушення двічі протягом року — штраф 51 тис. грн або адмінарешт на 15 діб та позбавлення права керування транспортним засобом на 10 років із його конфіскацією.

«Врахуйте, що максимально допустимий рівень алкоголю в крові — 0,2 проміле», – наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, за 7 місяців ц. р. на дорогах Київської області трапилося всього 9307 дорожньо-транспортних пригод, із них 123 – за участю дітей. Загинуло 6 неповнолітніх, ще 110 дістали травми. Також за цей період на Київщині в ДТП постраждали 37 велосипедистів.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!