За добу в Києві й на Київщині – 23 жертви коронавірусу

Img123

За останню добу в Києві й на Київщині померли 23 людини, інфіковані коронавірусом, повідомляють міська й обласна державні адміністрації.

«Динаміка захворюваності в столиці невтішна. За минулу добу в Києві – найбільша кількість хворих за весь період пандемії – 631 людина. Померли 15 хворих. Всього коронавірус забрав життя 642 киян», – йдеться в повідомленні столичної влади.

За даними Київського обласного лабораторного центру, на які посилається облдержадміністрація, за добу надійшли повідомлення про 8 летальних випадків: померли чотири жінки (44 і 84 роки, м. Вишгород; 44 роки, Києво-Святошинський район; 80 років, Бориспільський район) та чотири чоловіки (65 років, м. Бориспіль; 66 років, Баришівський район; 67 років, Обухівський район та 79 років, Васильківський район).

Усього за період епідемії в Київській області померли 303 хворі на COVID-19.

Нагадаємо, в Київській області за добу коронавірус виявили у 269 осіб (за даними обласного лабораторного центру – у 268) – це антирекорд.  29 хворих госпіталізовані, одужало 83 особи.

Зараз у лікарнях Київщині перебувають 634 пацієнти, які потребують кисневої підтримки, з них 25 під’єднані до апаратів штучної вентиляції легень.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!