За два дні суворого карантину в Ірпені не склали жодного протоколу на громадян

photoeditorsdk-export - 2020-04-08T133009.490

6 квітня в Україні почали діяти більш суворі правила карантинного режиму. Їх дотримання в Ірпені контролює поліція, Національна гвардія та «Муніципальна варта». За два дні не складено жодного протоколу про адмінпорушення.

На сьогодні в Ірпені та регіоні несуть чергування 11 піших спільних патрулів поліції та Нацгвардії. Також дотримання карантину контролюють два автопатрулі поліції, один із них — спільний з інспекторами «Муніципальної варти». Ще один автопатруль «Мунварти» курсує містом окремо.

«Загалом ситуація з дотриманням карантину в Ірпені позитивна. Трапляються одиночні випадки порушень, але після зауважень люди одразу реагують – одягають маски, покидають парки, сквери. Тому протоколи наразі не складаємо. Ми розуміємо, що зараз у всіх важкі часи. Здебільшого люди у нервовому стані, напружені. Ставимося до цього з розумінням і навіть під час патрулювання даємо захисні маски тим, хто перебуває у скрутному становищі», — розповіла журналістам ITV офіцер Ірпінського відділу поліції Наталія Кіркіна.

На профілактичній роботі зосереджені й патрулі «Муніципальної варти».

«Підходимо, пояснюємо, роз’яснюємо. Найчастіше люди розуміють і відразу звертають увагу на зауваження. У парках Ірпеня досі працюють наші пости, тому ці місця відпочинку — під пильним наглядом інспекторів», — пояснює керівник КП «Муніципальна варта» Микола Ковальчук.

Варто зазначити, від початку карантинних заходів в Ірпінському регіоні поліція склала 12 протоколів про адміністративні порушення. Всі вони стосуються порушень правил карантину підприємцями.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!