Реклама

За два роки в Ірпені планують збудувати медичний центр

За два роки в Ірпені планують збудувати медичний центр

У 2020 році в Ірпені на Київщині почнеться будівництво нового медичного центру. На це в проєкті міського бюджету на наступний рік передбачено 50 млн грн, повідомив 17 грудня на засіданні виконавчого комітету Ірпінської міськради перший заступник мера Олександр Маркушин. За його словами, збудувати центр планують за два роки.

«У цьому році розпочнемо будівництво нашого медичного центру. Виділяємо 50 мільйонів, і за два роки ми самі його побудуємо, бо з держави та з області немає співфінансування, і на 2020 рік теж не буде. Будуватимемо самі, і за два роки ми його відкриємо», – сказав Олександр Маркушин.

Як зазначила керівник відділу економіки міської ради Світлана Демченко, в новий медичний центр буде переміщено дитячий стаціонар. «Це означає, що в нас вивільниться приміщення, і ми будемо його облаштовувати під дитячий садок», – повідомила Демченко. Вона зауважила, що раніше в цьому приміщенні діяв дитсадок заводу «Машторф», і воно «абсолютно підходить саме для цього напрямку».

За словами Світлани Демченко, в наступному році у сфері медицини також профінансують створення на базі багатопрофільного стаціонару Ірпінської лікарні судинного блоку, придбання реабілітаційного обладнання та автомобілів.

Нагадаємо, проєкт нового медичного центру в Ірпені охоплює всі напрямки, пов’язані з охороною здоров’я матері й дитини. У закладі буде приймальне відділення, дитячий стаціонар, дитяча реанімація, пологовий будинок і гінекологічне відділення.

Раніше міська влада була вимушена відкласти будівництво медичного центру на вул. Садовій, оскільки під час обшуків у мерії у 2017 році прокуратура вилучила комп’ютери та проєктно-технічну документацію. Вилучене почали повертати лише влітку цього року.  

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!