Реклама

За перші місяці 2023 року на Київщині відновили майже дві з половиною тисячі об’єктів

За перші місяці 2023 року на Київщині відновили майже дві з половиною тисячі об’єктів

За три місяці 2023 року у Київській області вже відновили 2 438 понищених росіянами інфраструктурних об’єктів. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Микола Бойко.

Микола Бойко зауважив, що наразі застосовується принцип комплексної відбудови цілих локацій, замість відновлення окремих об’єктів. Зокрема, такий принцип застосували під час відновлення вулиці Вокзальної у Бучі.

«Відновлення — це спільна робота центральної та обласної влади, органів місцевого самоврядування та закордонних партнерів. Адже тільки спільними зусиллями можна якнайшвидше відновити зруйноване, зважаючи на масштаби пошкоджених об’єктів. А їх у пристоличному регіоні понад 27 00», — наголосив Микола Бойко.

Загалом на Київщині вже повністю або частково відновлено 11 449 об’єктів. Серед них 10 126 приватних та багатоквартирних будинків, 180 закладів загальної середньої та дошкільної освіти, 95 закладів охорони здоров’я і 65 ЦНАПів та адміністративних будівель.

Нагадаємо, наприкінці березня в Ірпені почали відбудову найбільш постраждалого навчального закладу громади — Ліцею №3. Відбудова фінансується міжнародною організацією UNICEF. На роботи виділено 4,8 мільйонів євро.

Також активно триває відбудова та добудова дитсадків «Радість» на вулиці Миру та «Віночок» на вулиці Київській.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!