Забудовник-банкрот Мирончук сфальсифікував соціологічне опитування в Ірпені – медіа

IMAGE-2020-10-19-104846

Газета «Ірпінський вісник» опублікувала результати «соціологічного опитування», згідно з яким кандидат від партії «Слуга народу» на пост мера Ірпеня скоротив відрив від лідера виборчих перегонів Олександра Маркушина. «Опитування» має всі ознаки фіктивності та однобокості. Про це йдеться в публікації «Правди Ірпеня».

«По-перше, дане опитування було проведено газетою “Ірпінський вісник”, яка належить кандидату від партії “Слуга народу” Зоряні Міронішеній та забудовнику Антону Мирончуку, який купив більшу частину виборчого списку партії “Слуга народу” до Ірпінської міської ради. По-друге, газета “Ірпінський вісник” систематично протягом останніх пів року піарить виключно партію “Слуга народу” та її кандидатів. По-третє, з точки зору наукової соціології, у новині про результати опитування не вказано, чи є ці дані від усієї кількості опитаних, чи від тих, хто визначився з вибором, чи від тих, хто визначився з вибором і піде голосувати. Швидше за все, автори цього опитування навіть не знають про ці поняття, оскільки малювали фейкову соціологію нашвидкоруч. По-четверте, у новині про опитування сказано, що його проводили журналісти “Ірпінського вісника”. Згідно з даними Пенсійного фонду, в газеті “Ірпінський вісник” не працює жоден журналіст», – зазначається в статті.

Видання зауважує, що «телеграм-канал “Активісти Ірпеня” теж сумнівається в реальності проведення цього опитування і наголошує на його неправдоподібності». «За нашою інформацією, цю соціологію вчора намалював дизайнер відділу продажів “Орлан-Інвест Груп”. Це компанія забудовника-банкрота Антона Мирончука, який винен в бюджет Ірпеня 40 мільйонів гривень. Його забудови (“Олімп“, “Нью-Йорк“, “Атмосфера“) арештовані, а деякі з них виставлені на торги через систему Мін‘юсту “Сетам”. У жителів його ЖК немає ні газу, ні електроенергії, ні каналізації. Саме Антон Мирончук фінансує партію “Слуга народу“ (на виборах) в Ірпінську міськраду, щоб не сплачувати 40 мільйонів пайової участі в бюджет міста», – цитує видання повідомлення телеграм-каналу.

При цьому зауважується, що в будівельних компаніях Антона Мирончука місяцями не виплачується зарплата і більшість працівників звільнилися.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!