Забудовник Мирончук нарощує борги перед ірпінською громадою та утримує лідерство серед боржників

photoeditorsdk-export-2019-11-01T201236.134-1

Забудовник Антон Мирончук і ТОВ «Орлан-Інвест Груп», де він є співвласником і керівником – лідери серед боржників зі сплати до бюджету Ірпеня пайової участі в розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста. Про це повідомила сьогодні пресслужба Ірпінської міської ради.

Загальна сума заборгованості «Орлан-Інвест Груп» складає 31 млн 794 тис. грн, а Мирончука як фізичної особи – 8 млн 761 тис. грн.

За інформацією пресслужби, на сьогодні відкриті виконавчі провадження щодо стягнення з «Орлан-Інвест Груп» заборгованості на загальну суму 7 млн 190 тис. грн. У межах виконавчого провадження накладено арешти на кошти та майно боржника, зокрема на об’єкти незавершеного будівництва, що розташовані в Ірпені за адресами: вул. Університетська, 1-л, 1-м, 1-н; вул. Чехова, 27; вул. Чехова, 27, корпуси 2, 3, 4, 6.

«Додатково повідомляємо, що рішенням Господарського суду Київської області накладено арешт на все майно ТОВ «Орлан Інвест Груп», – зазначається в повідомленні.

«Ухилення від виконання рішення суду ТОВ “Орлан-Інвест Груп” та сплати наявної заборгованості в межах виконавчого провадження призведе до значного порушення прав інвесторів будівництва багатоквартирних житлових будинків та унеможливить у майбутньому реєстрацію права власності на новостворені об’єкти нерухомого майна», – наголошують у міській раді.

Як повідомлялося, в серпні минулого року борг «Орлан-Інвест Груп» зі сплати пайової участі до міського бюджету становив 8 млн 586 тис. грн, а фізичної особи Мирончука – 5 млн 100 тис. грн. Тоді Мирончук і його компанія теж лідирували серед забудовників-боржників.

У тому ж місяці Ірпінський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури відкрив кримінальне провадження щодо Мирончука, але вже наступного дня його закрив, установивши абсолютний рекорд. Провадження відкривалося за заявою Ірпінської міської ради через підробку забудовником документів для уникнення сплати більш ніж 4 млн грн пайових внесків до бюджету. 

Нагадаємо, вчора провайдер «iLAN», який належить Мирончуку, заблокував сайти інформаційного агентства ITV та інтернет-видання «Правда Ірпеня». Причиною блокування, ймовірно, стало регулярне інформування цими сайтами жителів Ірпеня про борги Мирончука перед громадою та про його намагання уникнути сплати заборгованості. Після виходу відеосюжету ITV про блокування веб-ресурсів та поширення цієї інформації іншими ЗМІ ірпінські сайти були розблоковані.