Завідувач ірпінської «інфекційки» спростував фейк чорної піарниці Михайлини Скорик-Шкарівської

photoeditorsdk-export - 2020-04-09T192351.509

Інфекційне відділення Ірпінської міської лікарні, яке було реконструйоване за рекордні 20 днів із ініціативи голови Інвестиційної ради Ірпеня Володимира Карплюка, буде відкрите сьогодні, і відразу ж після відкриття розпочнеться переїзд до нього та лікування хворих інфекційними хворобами. Ні на який додатковий ремонт відділення не закриватиметься. Так прокоментував заяву чорної піарниці Михайлини Скорик-Шкарівської про те, що «відділення закриють, аби доробляти», завідувач «інфекційки» Дмитро Кабановський. Про це пише «Правда Ірпеня».

«На жаль, сьогодні, в день відкриття інфекційного відділення, над реконструкцією якого працювали десятки самовідданих людей, ірпінська “активістка” Михайлина Скорик-Шкарівська вирішила скомпрометувати цей захід і очорнити старання наших місцевих громад. Зокрема, вона заявила, що “інфекційне відділення після відкриття закриють, щоб доробляти”. Офіційно заявляю, що це повідомлення Михайлини Скорик-Шкарівської є її черговим фейком. Адже сьогодні після відкриття реконструйованого відділення одразу розпочнеться переїзд до нього і розміщення перших хворих на інфекційні хвороби», — заявив Дмитро Кабановський.

Він зазначив, що наступного тижня очікується приїзд комісії департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації, «яка має погодити розміщення в новій “інфекційці” хворих на COVID-19».

«Прошу журналістів перевіряти інформацію з недобросовісних джерел, які використовують у своїй політичній боротьбі методи “чорного піару”. Також прошу місцевих демагогів та політиканів із повагою ставитися до професії лікаря, яка виявилася в наш скрутний час більш потрібною, ніж професія маніпуляторів та чорних піарників», — наголосив керівник інфекційного відділення.

Видання нагадує, що Михайлина Скорик-Шкарівська з метою отримання політичних дивідендів постійно запускає фейки про інфекційне відділення Ірпінської лікарні. Зокрема, вона повідомила, що там немає пандусу. Після цього користувачі соцмереж її висміяли, опублікувавши фото пандусу та звинувативши в розповсюдженні неправдивої інформації. Також Скорик-Шкарівська запустила фейк про те, що на вході в поліклініку Ірпеня вимірюють температуру ртутними термометрами. Після цього у мережі опублікували фото, на якому видно, що температуру відвідувачам поліклініки міряють сучасним електронним безконтактним термометром.

Відомо, що Михайлина Скорик-Шкарівська очолює Київську обласну організацію політичної партії «Голос» та виконує чорнопіарні замовлення ексрегіоналів та дерибанників Лісової Бучі.

НОВИНИ

У Приірпінні за добу виявили 16 хворих на COVID-19, зареєстровано 1 летальний випадок

Сьогодні, 10:55

Детальніше
Депутат і «Муніципальна варта» визволили з «домашнього полону» літню ірпінчанку

Сьогодні, 09:31

Детальніше
ПРЯМА МОВА. Маркушин: цього року в Ірпені Дня міста не буде, зекономлені кошти підуть на медицину (відео)

21 вер 18:19

Детальніше
Де в Ірпені звучать чарівні голоси: ювілею Тетяни Васильєвої присвячується (відео)

21 вер 17:44

Детальніше
У Фастівській лікарні добудували приймальне відділення з протишоковою палатою і операційною (відео, фото)

21 вер 17:35

Детальніше
За рік в Ірпінь переїхало близько 3000 переселенців

21 вер 14:09

Детальніше
У Приірпінні за добу виявили 66 випадків COVID-19, померла 1 хвора

21 вер 13:06

Детальніше
ПРЯМА МОВА. Антон Довгопол: ірпінська інфекційка заповнена на 75%, 9 пацієнтів – на ШВЛ (відео)

21 вер 12:25

Детальніше
Всі новини