Олеся Василець презентує ірпінцям свій «Кришталь». Анонс події

Презентація_Кристал

21 червня Олеся Василець, засновниця, керівник Центру маркетингових досліджень та мікробізнесу «Кришталь» презентує підприємцям Ірпеня свій проект та поділиться досвідом, як заробляти гроші, втілюючи свою мрію.

Зустріч відбудеться о 19.00 в Ірпені в приміщенні «ISmart» по вул. Шевченка,5

Раніше повідомлялося, що Олеся Василець розробила бізнес-план проекту «Кришталь». Його головна ідея – організувати загальнонаціональні курси з перекваліфікації найманих працівників на мікропідприємців, підприємців малого бізнесу та самозайнятих людей.

«Я хочу допомогти громадянам України не втратити роботу до 2030 року, оскільки більшість професій, близько тисячі, опиняються в зоні ризику. Тому, що їх заміняють машини, автоматизоване виробництво і люди залишаються без роботи», – заявила Олеся. Ірпінці знають

Олесю Василець, як засновницю школи східних танців «Гюрем». У 2014  дівчина з родиною переїхала до Ірпеня з Луганська.  За цей час вона здобула дві вищі освіти – журналістську та економічну. А ще їй вдалося заснувати свій бізнес-холдинг. Зараз її мета допомогти навчитися заробляти іншим.