Земельні інтереси автоєвросилівців у Михайлівці-Рубежівці (відео)

Сільський голова Михайлівки-Рубежівки на Київщині Андрій Помазан заявив про тиск і маніпуляції з боку громадської організації «Авто Євро Сила». Каже — під виглядом турботи про мешканців села представники «Авто Євро Сили» вирішили отримати в Михайлівці-Рубежівці не багато не мало — 38 земельних ділянок.

Андрій Помазан, сільський голова Михайлівки-Рубежівки:
«Усе почалося з того, що 27 травня на сесію сільської ради приїхали десятки автомобілів із прапорцями “Авто Євро Сила”. Намагалися зайти на сесію, але у зв’язку з карантинними умовами ми їх попросили вийти. Після закінчення сесії до мене прийшло десь 30 осіб. Вони, маніпулюючи земельними питаннями, просто вчиняли тиск на мене як на посадову особу. Я ще не знав на той момент, що вони зареєстрували 38 заяв на виділення земельних ділянок».

Серед 38 заяв на землю в Михайлівці-Рубежівці – жодної від імені мешканців села. Надати ділянки просять жителі Києва, Дніпра, Миколаєва, Бучі та інших населених пунктів.

Відео ГО «Авто Євро Сила»:
«Зараз тут зібралась громада Приірпіння. Неважливо, де ти знаходишся, де ти живеш, житель якого ти міста чи села. Ти можеш будь-де на території України на свій власний розсуд піти й подати це клопотання».

Разом із тим, стверджуючи про конституційне право кожного на отримання землі в будь-якому куточку України, представники «Авто Євро Сили» публічно звинувачують сільського голову в тому, що він начебто незаконно виділив гектари землі немісцевому мешканцю.

Відео ГО «Авто Євро Сила»:
«Помазан, селищний голова Михайлівки-Рубежівки, розказуючи місцевим жителям, що землі немає, водночас віддає цю землю жителю міста Каменського Дніпровської області Івашечкіну».

Насправді ж Віктору Івашечкіну, про якого говорять автоєвросилівці, землю не виділяли. Ділянку в Рубежівці він придбав ще у 2017 році.

Андрій Помазан:
«Коли я побачив, що звинувачують людину і мене звинувачують, що я надав людині земельну ділянку, я почав шукати контакти, знайшов її, набрав і кажу: “