Жителі Ірпінської громади вже подали понад 450 пропозицій щодо перейменування вулиць

295102714 533121765266202 5572476578842644291 N

На розгляд Комісії з питань збереження культурної спадщини, найменувань та пам’ятних знаків при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради надішло понад 450 пропозицій щодо перейменувань вулиць. Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуці депутатка ІМР, начальниця відділу культури, національностей і релігій Євгенія Антонюк.

«Приємно, що наші мешканці активно беруть участь у цьому важливому процесі. Звертаю вашу увагу на те, що обов’язково вказувати ПІБ і адресу особи, яка подає пропозицію. Анонімні пропозиції не розглядатимуться», – зазначила Антонюк.

Вона також зауважила, що згідно з чинним законодавством вулицю можна назвати на честь певної особи лише після її смерті. «У зв’язку з цим не приймаються пропозиції щодо назв вулиць на честь живих, хоч і дуже достойних персон!» – написала очільниця відділу культури.

Нагадаємо, 22 липня міський голова Олександр Маркушин опублікував перелік 35 вулиць і провулків Ірпеня й Михайлівки-Рубежівки, які пропонується перейменувати, та закликав мешканців громади надавати свої пропозиції щодо нових назв.

Дружина загиблого героя – заступника начальника ірпінської «Муніципальної варти» Анатолія Колєснікова – виступила з ініціативою про перейменування на честь її чоловіка вулиці Єсеніна


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!