Зоозахисники просять допомогти з лікуванням лисиці, знайденої біля ірпінської набережної (фото, відео)

Photoeditorsdk Export 2021 04 20t190920.241

Зоозахисники просять благодійників допомогти з лікуванням лисиці, яку знайшли вчора ввечері поблизу набережної ріки Ірпінь. Тварину виявили підлітки, вона була зовсім знесилена. Працівники комунальної Служби захисту та лікування тварин та «Муніципальної варти», які прибули на місце події, передали лисицю керівниці реабілітаційного центру «Крила птаха» Марії Микитюк, яка спеціалізується на порятунку диких птахів і тварин.  

Як повідомила Марія, прийняти лисицю погодилася ветеринарна клініка «VetIrpen» на вул. Варшавській. Ветеринари надали тварині першу допомогу, вакцинували її від сказу та взяли біоматеріал на аналізи. Сьогодні обстеження продовжилося в одній зі столичних клінік.

Тим часом неподалік від того місця, де знайшли лисицю, була виявлена нора з лисенятами, які виходять до людей і просять їсти.  

Матеріальну допомогу для порятунку лисиці можна перерахувати на карту «Приватбанку» №5168 7551 1113 2698 (Микитюк Анна-Марія).

«Дякуємо Марії, що в черговий раз рятує, і просимо вас підтримати її фінансово. Маша тягне дуже важкий тягар, і це важливо для всієї громади. Нагадаємо, що під її опікою знаходяться безліч птахів та тварин, які потребують допомоги», – зазначила на своїй сторінці в соцмержі керівниця Служби захисту та лікування тварин Євгенія Мельник.

Нагадаємо, в лютому ц. р. в реабілітаційний центр «Крила птаха» потрапив самець чаплі, який протягом трьох діб стояв у крижаній воді в р. Ірпінь біля тіла загиблої самки.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300