Реклама

Фундаментальна аналітика та аналіз криптовалют

Фундаментальний аналіз – це одна з основних торгових стратегій у світі криптовалют, який використовується для повного аналізу ефективності та цінності активів певного бізнесу. Варто постійно вивчати нові курси крипти, враховувати особливості розвитку ринку для того, щоб оцінити свої основні можливості для заробітку на криптовалютній біржі.

Особливості фундаментального аналізу

Головна мета використання криптовалютного аналізу полягає в проведенні повної оцінки факторів, що впливають на курс криптовалют. Залежно від цього формується ефективна стратегія купівлі та продажу цифрового активу відповідно до основних можливостей заробітку на транзакціях. Технічний аналіз також має певні позитивні риси та користь, але надає інший тип інформації. Технічний аналіз дає можливість оцінити минулу прибутковість, використовуючи всі ці дані у якості прикладу для майбутніх операцій та вкладень.

Для визначення реальної ціни криптовалюти необхідно використовувати традиційні методики. Важливо звернути увагу на основні індикатори, що надає можливість визначити балансову вартість активів та прийняти рішення з приводу основних можливостей заробітку. Можна проводити аналіз таким чином, щоб оцінити потенціал криптовалюти для певних операцій.

Основні метрики

Фундаментальний аналіз не завжди може використовуватись для аналізу цифрових активів. Децентралізовані системи стосуються питань сировини, тому традиційні метрики та параметри аналізу не підходять для оцінки цінності. Традиційні індикатори можуть надати тільки певне коло питань для вирішення. Варто звернути увагу на інші набори даних та метрик для проведення ефективного аналізу та повного маніпулювання всіма даними.

Для оцінки курсу криптовалюти можуть використовуватись спеціальні ончейн-метрики, які застосовуються у сфері блокчейну. Щоб отримати потрібну інформацію, необхідно експортувати дані, після чого провести повноцінну оцінку параметрів для визначення цінності активу. Для цього використовують спеціальні API та системи прийняття рішень. Серед основних параметрів виділяють наступні:

  • Число операцій. Кількість транзакцій показує активність певної мережі за конкретний період. Можна побачити, у який час актив був популярним серед інвесторів, а також розрахувати можливі періоди активності. При цьому варто зберігати високий рівень уваги, щоб не потрапити на неефективні проєкти.
  • Сума операцій каже про те, які суми були використані для купівлі та продажу активу за допомогою певної платформи.
  • Активні адреси. Вони використовуються для того, щоб визначити кількість унікальних адрес, які приймали участь у процесі торгівлі криптовалютою. Це найбільш популярний метод, який надає можливість зібрати усі актуальні та унікальні адреси за певний проміжок часу.
  • Комісії. Цей параметр заслуговую на увагу, тому що говорить про ефективність виконання операцій та їх доступність. Зазвичай, це параметр формується у якості ставок на аукціоні, надаючи можливість користувачам самостійно встановлювати актуальні суми комісій відповідно до особливостей ставок та виконання транзакцій.

Усі перераховані метрики при повному аналізі надають можливість отримати повну інформацію з приводу ефективності торгівлі на криптовалютній біржі.

Проєктні метрики

Ці метрики включають наступні основні параметри:

  • Ринкова капіталізація. Визначає курс криптовалюти на певний період. Це розрахована сума, за яку можна купити вигідно цифровий актив. Цей параметр може відображати штучний інтерес до певного активу, тому варто оцінювати і інші параметри для отримання максимально правдивих результатів при проведенні оцінки.
  • Ліквідність, обсяг. Це той показник, який говорить, наскільки легко купити криптовалюту на ринку. Ліквідний ринок каже про ефективність торгівлі для інвесторів. Неліквідний ринок може принести багато негативних наслідків у процесі при визначенні максимально справедливої ціни для купівлі та продажу активів. Обсяг торгів також визначає ліквідність криптовалюти на даному етапі.

Також варто звернути увагу на механізм розподілу криптовалют. Зазвичай, інвестори розраховують прибутки у довгостроковій перспективі, тому варто враховувати ці параметри при повній оцінці ефективності.

Проєктні метрики використовуються для того, щоб оціни ліквідність певного проєкту. Для цього потрібно почитати документацію, ознайомитись з технологіями проєкту, новими функціями та іншими особливостями, які визначають майбутню цінність та можливість заробітку у довгостроковій перспективі.

Важливо також враховувати особливості розподілу коштів певного проєкту. Необхідно розуміти, як формуються первинні та вторинні пропозиції. Також необхідно звернути увагу на можливості майнінгу, купівлі на біржі чи торгівлі з іншими учасниками ринку. Розподіл криптовалюти надає можливість оцінити ризики та можливі варіанти розвитку подій.

Висновки

Якщо провести фундаментальний аналіз максимально щільно та ретельно, то можна оцінити ефективність купівлі певного криптовалютного активу. Здатність виокремити реальну цінність від ринкової – це доволі непростий процес, але важлива навичка, яка впливає на ефективність трейдингу.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама