Реклама

Іграшки для навчання: як поєднати гру та освіту

Іграшки для навчання: як поєднати гру та освіту

Час, коли дитина готується до першого класу, а потім звикає до школи, досить стресовий. У цей період діти отримують великий обсяг інформації, адаптуються до нового розпорядку дня, починають спілкуватися з учителями. Щоб полегшити для дитини цей процес, варто використовувати для навчання спеціальні іграшки. Як правило, ігри не передбачаються шкільними уроками, тому батькам потрібно взяти це на себе.

Сучасні виробники пропонують широкий вибір розвивальних іграшок, зокрема й різноманітних настільних ігор. Батькам важливо звертати увагу не тільки на яскравий дизайн, а й на якість використовуваних матеріалів. В онлайн-каталозі магазину «Будинок іграшок» за посиланням bi.ua/ukr/nastolnye-igry-i-pazly/nastolnye-igry/ представлено найцікавіші ігри для всебічного розвитку та навчання, що відповідають необхідним вимогам безпеки. 

Які розвивальні ігри обрати?

Вважається очевидним, що іграшки потрібні дитині для розваги та розвитку, проте їх також можна використовувати для навчання. Одночасний процес гри та навчання підвищує ефективність інтелектуального розвитку дитини. 

Гра з конструктором

Сучасні конструктори передбачають не тільки прості з’єднання деталей, а й допомагають розвивати логічне, творче, абстрактне мислення. 

Навчальні настолки

Граючи в освітні настільні ігри, діти вчаться співпрацювати і стратегічно мислити, отримують математичні, історичні та інші знання. Наприклад, в одних іграх потрібно розгадувати загадки, в інших — розв’язувати математичні задачки, у третіх — робити експерименти тощо.

Навчальні електронні іграшки

Широкі можливості для ігрового навчання надають електронні розвивальні іграшки. Наприклад, інтерактивні планшети та книжки допомагають дітям опановувати читання, математичний рахунок, іноземні мови та навіть основи програмування. 

Набори для творчості

Широкий асортимент наборів для творчості дає змогу дітям спробувати себе в найрізноманітніших видах мистецтва. Набори для ліплення, аплікації, малювання, моделювання та інші допомагають розвивати фантазію, уяву і, звісно ж, моторику рук. Займаючись посильною творчістю, діти вивчають різні форми, кольори і текстури, поступово освоюючи те чи інше мистецтво. 

Таким чином, багато іграшок є чудовими інструментами для розвитку та навчання, даючи змогу дітям навчатися і розважатися одночасно.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!