Смарфтон отримав найкращу “начинку”, включаючи відеочіп, процесор та оновлену систему камер. Гаджет тепер оснащений новою кнопкою та має покращений дизайн корпусу. Також смартфон підтримує інноваційні функції штучного інтелекту, який гармонійно інтегровано у нову операційну систему.
Нові можливості камер
Система камер флагману оснащена CMOS-сенсором з роздільною здатністю 48 МП та діафрагмою f/1,78, що надає можливість робити професійні світлини та відео. Ширококутний модуль отримав роздільну здатність 48 МП, що покращує деталізацію та яскравість фото.
Телеоб’єктив і фронтальна камера мають роздільну здатність 12 МП, а серед нових можливостей основної камери – п’ятикратний оптичний зум. З таким оновленням ви можете легко наближати об’єкт зйомки.
Додаткова кнопка на корпусі
Таке нововведення у новому Айфоні 16 Про Макс викликало чимало обговорень серед користувачів. З одного боку, кнопка виглядає цікаво та виконує корисні функції: з її допомогою можна налаштовувати камеру, збільшувати або зменшувати зображення. З іншого боку, відсутність цієї кнопки не робить смартфон менш функціональним, адже фотографувати й без неї доволі зручно. Чи є така зміна корпусу дійсно необхідною — питання дискусійне.
Потужність нового рівня
Потужний чіпсет, розроблений головними інженерами Apple, значно покращує роботу гаджету:
- він швидше завантажується;
- без затримок реагує на дії користувача;
- може працювати у режимі мультизадачності;
- надає можливість запуску найвимогливіших додатків;
- більш продуктивне та автономне функціонування;
- краще відображає картинку під час запуску ігор.
A18 не лише прискорює обробку даних, а й оптимізує енергоспоживання, що критично важливо для подовження автономної роботи смартфону.
Чи варто купувати новинку
Однозначно так, але вибір залежить від ваших потреб та бюджету. Наприклад, якщо ви маєте попередні версії Айфонів, які ще підтримують оновлення операційної системи та працюють без проблем та заминок, можна почекати з оновленням смартфону.
Айфон 16 Про Макс підтримує функції штучного інтелекту. І хоча він працює поки що недосконало, проте допомагає у багатьох задачах. Наприклад, завдяки потужностям ШІ є можливість легко покращити фото, написати текст або задати команди смартфону.