Реклама

Як власнику бізнесу забезпечити інформування своїх клієнтів за допомогою смс-розсилок

Як власнику бізнесу забезпечити інформування своїх клієнтів за допомогою смс-розсилок

Один із найважливіших аспектів ведення бізнесу — інформування клієнтів. Смс-розсилки нададуть вам можливість швидко і легко донести до своєї аудиторії нові послуги, а також спеціальні пропозиції. Ви можете повідомляти про години роботи, акції, розпродажі та інші події, які можуть бути цікаві вашим клієнтам.

За допомогою такого інструменту, як смс розсилка, ви можете надсилати сервісні повідомлення, що підвищать задоволеність клієнтів від роботи вашого бізнесу. Це дозволить проінформувати про стан замовлення, платежу, рахунки та доставку товару. Такі повідомлення дозволять забезпечити якісний облік і оперативний зв’язок з вашою аудиторією.

Як надіслати SMS?

Для зручності виберіть оптимальний спосіб надсилання смс-розсилок:

  1. Вебінтерфейс, доступний користувачам на платформі ADWISOR: за допомогою цієї системи можливо завантажити контакти клієнтів, а окрім того — надіслати їм повідомлення про акції, інформацію щодо оновлення асортименту та інші новини.
  2. API для автоматизованих SMS-розсилок: інтегруйте API у свою CRM, налаштуйте тригерні події та надсилайте певні транзакційні повідомлення, за допомогою яких нагадуйте про візити і стан замовлення.

Розсилки SMS — широкі можливості

Розсилки SMS — це не лише інформування клієнтів. Вони дозволяють поєднувати різні стратегії та підходи:

  • Відправляйте Viber-повідомлення на власну базу клієнтів, щоб залучити більше уваги до вашого бізнесу.
  • Користуйтеся SMS-розсилками від аналітиків Київстар для збору даних та вивчення поведінки вашої аудиторії.
  • Розсилки — чудовий інструмент для пошуку нових клієнтів та залучення їх до вашого бізнесу.

Забезпечте ефективне інформування своїх клієнтів та розширте можливості вашого бізнесу завдяки смс-розсилкам від Kyivstar. Відкрийте нові горизонти спілкування та співпраці з вашою аудиторією!

SMS-повідомлення мають беззаперечні переваги для бізнесу:

1. Гарантія отримання

Ваш клієнт завжди отримає повідомлення від вас, навіть тоді, коли не матиме доступу до інтернету. Достатньо звичайного телефону, адже смс-повідомлення приймають навіть старі «кнопочні» моделі телефонів.

2. Лаконічний формат спілкування

SMS-повідомлення має обмежений обсяг — 160 символів використовуючи символи англійської абетки, або 70 символів українською мовою. Це зручний і лаконічний спосіб донести важливу інформацію. Більше того, ви можете комбінувати декілька повідомлень для передачі більших обсягів інформації.

3. Просте керування та аналіз

Завдяки SMS-розсилкам ви самостійно керуєте процесом відправки повідомлень. Ви можете запускати розсилки у зручний для вас час, а також отримувати детальні щомісячні звіти про відправлені, прочитані повідомлення та їх результативність.

4. Оплата за доставлені вашим клієнтам SMS

Однією з переваг SMS-розсилок є те, що ви сплачуєте лише за ті повідомлення, які точно були доставлені адресатам. Це дозволяє ефективно використовувати ваш бюджет і не переплачувати за недоставлені повідомлення.

5. Будь-який час надсилання

Завдяки SMS-розсилкам ви маєте можливість створювати повідомлення заздалегідь та надсилати їх за заданим розкладом. Це дозволяє вам точно планувати час надсилання повідомлень, щоб вони надходили відразу, коли це необхідно.

6. Швидкість відправки

SMS-розсилка проводиться зі швидкістю від 100 SMS на секунду. Це дозволяє ефективно і швидко досягати вашу аудиторію, особливо в ситуаціях, коли час грає ключову роль. Швидкість відправки SMS-повідомлень допомагає забезпечити актуальність і своєчасність інформації для ваших клієнтів.

Ці переваги роблять SMS-розсилки потужним інструментом для забезпечення ефективного інформування ваших клієнтів. Незалежно від розміру вашого бізнесу, смс-розсилки можуть стати невід’ємною частиною вашої маркетингової стратегії та сприяти підвищенню лояльності та задоволеності клієнтів.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Судитимуть російського десантника, який розстріляв сімʼю з малолітніми дітьми в Бучі

Сьогодні, 17:18

Детальніше
«Друга Ріка» передала ще 200 FPV-дронів для ЗСУ в рамках благодійного туру «Нескорені»

Сьогодні, 16:18

Детальніше
У мера Ірпеня Олександра Маркушина з'явився новий радник за 66 тисяч грн на місяць

Сьогодні, 15:21

Детальніше
В ірпінському мікрорайоні Романівка демонтують понівечений Будинок культури

Сьогодні, 12:54

Детальніше
"Нічого не міняється. Знову нараховуються зарплати по 100, 150, 200 тисяч, при цьому на ЗСУ ми виділяємо ганебні 5 млн" — Андрій Літвинов

Сьогодні, 12:51

Детальніше
6,5 млн грн на зарплати чиновників виконкому Ірпінської міськради у червні — рекорд за 2024 рік

Сьогодні, 12:47

Детальніше
Ірпінців запрошують долучитися до плетіння сіток для ЗСУ

Сьогодні, 11:23

Детальніше
Поліція Київщини розшукує 15-річну Софію Морозову та 14-річну Діану Лизлову з Ірпеня

Сьогодні, 11:21

Детальніше
Всі новини