Онлайн-консультації лікарів в Ірпені. Де і за скільки?

o_1e3rmst7a1m031tc249u1u631v601k

Дистанційні консультації лікарів під час карантину – це не лише зручно і швидко. В умовах стрімкого розповсюдження коронавірусу це ще й набагато безпечніше як для пацієнта, так і для медиків. В Ірпені про таку послугу потурбувалися і в приватних клініках, і в комунальних медичних закладах.

Якщо ви виявили в себе чи в рідних симптоми коронавірусної інфекції, Міністерство охорони здоров’я рекомендує одразу звернутися до лікаря. При цьому медики наполегливо просять не йти в амбулаторію чи поліклініку самостійно, а зробити це дистанційно – зателефонувати чи зв’язатися онлайн.

Мати в телефонній книжці номер свого сімейного лікаря – мастхев сьогодення! В Ірпені сімейні лікарі та педіатри міського центру первинної медико-санітарної допомоги надають консультації телефоном чи за допомогою відео-зв’язку з 8:00 до 20:00 у робочі дні та з 8:00 до 14:00 у суботу. У критичних ситуаціях звертатися можна в будь-який час доби. Це стосується як питань щодо коронавірусної інфекції, так і будь-яких інших захворювань.

«Наші лікарі інколи приймають дзвінки від своїх пацієнтів і о 23:00, і о 7:00, і в неділю протягом дня. Все залежить від стану пацієнта і того, наскільки оперативно він потребує консультації. Ми просимо людей реально оцінювати ситуацію і телефонувати лікарям, наприклад, опівночі тільки в надзвичайних ситуаціях. Зараз вони працюють у надто напружених умовах і дуже втомлюються», — розповів журналістам головний лікар КНП «Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрій Левківський.

Окрім дзвінка сімейному лікарю, отримати оперативну онлайн-консультацію можна й на сайті чи на фейсбук-сторінці Центру. Усі консультації надаються абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

БЕЗКОШТОВНО проконсультуватися з лікарями онлайн можна і в Координаційному центрі Ірпінської міської поліклініки. Йдеться про вузьких спеціалістів: хірурга, уролога, невропатолога, ендокринолога, психолога та ін. Щоб отримати таку консультацію, необхідно зателефонувати на номери: (096) 620-58-60, (095) 167-37-93.

Проконсультуватися з лікарем можна і в приватних клініках Ірпеня. Щоправда, не безкоштовно. Ціни на таку послугу в Ірпінському регіоні добряче відрізняються.

Наприклад, медичний центр «Веста» пропонує 30-хвилинну консультацію спеціаліста онлайн за 200 грн. Серед умов проведення такої консультації – наявність відеокамери та Skype-зв’язку на комп’ютері пацієнта.

За 200 гривень дистанційно надає консультації й приватний сімейний лікар Віолетта Лійка з Гостомеля. Для цього можна використовувати Viber чи messenger у Facebook.

А от у медичному центрі «Санта Лен» за консультування онлайн просять 400 грн.

Ще вища ціна за таку послугу в приватній клініці «Oxford Medical» – 490 грн.

Як бачимо, при потребі мешканці Ірпеня можуть досить швидко отримати онлайн-консультацію лікаря – як безкоштовно, так і платно. Але краще нехай вона вам не знадобиться!

Залишайтеся вдома і будьте здорові!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!