Реклама

В Ірпені розпочався сезон дорожніх робіт (відео)

В Ірпені активно взялися за впорядкування вулиць. Календарної весни чекати не стали. Почали з тих ділянок, які не завершили минулої осені.

Зокрема, закінчується асфальтування вулиці 74-ї Стрілецької дивізії.  

«Вулиця буде заасфальтована до кінця. Минулого року ми пообіцяли людям замінити всі комунікації, перепідключити воду й протягнути новий водопровід і зливову каналізацію. Все це зроблено», – говорить перший заступник міського голови Олександр Маркушин.

Усі підземні комунікації вдалося замінити ще восени. Проклали також і тротуар. На всій вулиці замінили старі лампи на ощадне LED-освітлення. Якщо дозволить погода, роботи тут планують  завершити вже за місяць.

«Дякуємо ірпінській владі, що прислухалася до народу, що в нас буде нарешті нормальна вулиця. Тим більше, що в нас живе інвалід-колясочник, яка взагалі не виходила з дому. 29 числа буде в нас свято, яке називатиметься Днем вулиці», – радіє місцевий житель Леонід Сочиєнков.

Водночас почали оновлювати й інші вулиці. Активні роботи ведуться на перехресті Котляревського й Покровської. Метр за метром старі понівечені доріжки перетворюються на сучасний  рівненький тротуар. Частину території вже зробили. На іншій ділянці зараз демонтують старе покриття і закладають основу під тротуарну плитку.  

«Два тижні тому тут відбулися збори мешканців, і вони попросили замінити старий тротуар – ще рядянські старі плити, де вони спотикалися – на новий, сучасний. Я їм пообіцяв, що ми це зробимо, і роботи вже йдуть повним ходом. І за два тижні буде все завершено», – сказав Олександр Маркушин.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама