Регіональне інформаційне агентство «ITV» щодня інформує про життя Приірпіння та Київщини. Засноване у 2015 році. Перші інформаційні відеопродукти виходили на YouTube-каналі «Ірпінь ТБ». Після реєстрації інформагентства канал був перейменований на «ITV».

Інформагентство спеціалізується переважно на створенні відеоконтенту – сюжети, репортажі, передачі, розслідування, фільми. Також глядачам пропонуються авторські проєкти: «По суті», «Топ-ляп», «Репортаж-шарж», «Вони працюють в Ірпені» та інші.

ТОВ «Інформаційне агентство «ITV» є засновником ряду друкованих видань – газети «Про Ірпінь», «Рідне Коцюбинське», «Слово і діло персони».

Колектив агентства активно займається благодійністю, долучаючись до різних гуманітарних ініціатив, що реалізуються в Приірпінні. Регулярно виступає інформаційним партнером благодійних заходів і створив власні спеціальні проєкти – «Допоможи конкретній людині», в якому розповідається про людей, котрі потрапили у складні життєві обставини, та «Життя. Війна. Життя» для підтримки поранених військовослужбовців, котрі проходять реабілітацію в ірпінському центрі Next Step Ukraine.

Головний редактор інформаційного агентства «ITV» – Людмила Лозова. Директор агентства – Володимир Пономаренко.

Контакти: [email protected]