Регіональне інформаційне агентство «ITV» щодня інформує про життя Приірпіння та Київщини. Засноване у 2015 році. Перші інформаційні відеопродукти виходили на YouTube-каналі «Ірпінь ТБ». Після реєстрації інформагентства канал був перейменований на «ITV».

Інформагентство спеціалізується переважно на створенні відеоконтенту – сюжети, репортажі, передачі, розслідування, фільми, онлайн-трансляції. Є засновником ряду друкованих видань – газети «Про Ірпінь», «Рідне Коцюбинське», «Слово і діло персони».

Весь час свого існування колектив активно займався благодійністю, долучаючись до різних гуманітарних ініціатив, що реалізуються в Приірпінні. Регулярно виступав інформаційним партнером благодійних заходів і створив власні спеціальні проєкти – «Допоможи конкретній людині», в якому розповідається про людей, котрі потрапили у складні життєві обставини та «Життя. Війна. Життя» для підтримки поранених військовослужбовців.

Із початком повномасштабного вторгнення російських військ на територію України, зокрема, на територію Приірпіння, журналісти агентства «ITV» стали волонтерами інформаційного фронту. Починаючи з 24 лютого 2022 року на ресурсах агентства регулярно висвітлюються події війни, пов’язані з героїчною обороною Києва та життям Ірпінської та сусідніх громад після деокупації.

Під час масованих обстрілів Ірпеня, телевізійна студія, робочі кабінети і частина техніки були пошкоджені. Ряду співробітників довелося евакуюватися. У головного редактора Людмили Лозової повністю знищено приватний будинок з багаторічним журналістським архівом, частково постраждав і будинок журналістки Надії Дроган. Та попри всі матеріальні труднощі, колектив продовжує творити і докладати максимум зусиль, аби світ знав правду про ницість російського агресора і велич незламного українського народу.

Наша команда:

  • Людмила Лозова, головний редактор інформаційного агентства «ITV»
  • Володимир Пономаренко, директор агентства
  • Юлія Осінська, журналістка, ведуча
  • Надія Дроган, журналістка
  • Олександра Страдецька, журналістка
  • Олександра Бовтрук, журналістка
  • Володимир Літвіненко, відеооператор
  • Олег Гриб, фотограф
  • Кирило Сміян, відеоінженер

Наш Youtube-канал https://www.youtube.com/@ITVUA.

Наш Telegram-канал https://t.me/ITVnewsua

Наша сторінка у Facebook https://www.facebook.com/ITV.inform

Електронна адреса: [email protected]