12 учасників АТО отримали квартири в новому ірпінському ЖК «Ібіс» (відео)

Олексій Федченко, учасник АТО, полковник запасу:

«Емоції переповнюють, я дуже вдячний за те, що такий проєкт є. Я думаю, хоча… навіть не думаю, а знаю, що це, мабуть, єдиний проєкт в Україні, де Спілка ветеранів АТО отримала завдяки своїй роботі і завдяки гарній роботі і ставленню місцевої влади житло саме для себе, і я їм дуже вдячний».

Олексій Федченко – один із 12 учасників АТО, які отримали нову двокімнатну квартиру у житловому комплексі «Ібіс». Хоча ще три роки тому у таку можливість мало хто вірив. Тоді 140 ветеранів АТО отримали в Ірпені земельні ділянки. І спільно вирішили не вести окреме приватне будівництво, а  передати землю компанії-забудовнику, яка побудує для них комфортне житло.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Коли виділялися ці земельні ділянки (тоді я ще був депутатом міської ради), такий шалений був супротив опозиції. Я не буду казати яких партій – ви всі це знаєте прекрасно. Здавалось, що кудись ділянки зникнуть, кудись раптом дінуться. А сьогодні є реалізація цього проєкту. І цих крикунів, цих горе-активістів… сьогодні їх тут нема, бо сказати нема чого».

На той час це був справді прецедент. Та й сьогодні таких проєктів більше немає ніде в Україні.

Роман Лещенко, міністр аграрної політики та продовольства України:

«Такий рівень співпраці, який ми реалізували саме тут – це вперше, коли є така синергія центральної і місцевої влади і бізнесу. Коли вирішили земельне питання, об’єднали зусилля і за рік часу втілили конкретний проект, який для учасників бойових дій є надзвичайно важливим, для їхніх сімей і для їхніх дітей. І це – приклад для всієї України».

На знак успішної співпраці міський голова разом з учасниками АТО-новоселами заклали біля нового будинку капсулу часу із побажаннями нащадкам. Кожен із бійців отримав персональний сертифікат про успішне завершення спільної діяльності у