17 грн за літр 95-го бензину: ірпінчанин розповів про шахрайську схему

imgonline-com-ua-BigPicture-ICQlr5n2Mh

В Україні активно діє мережа шахраїв, які пропонують дешеві фальшиві талони на придбання пального на АЗС «ОККО». Про це редакції ITV повідомив житель Ірпеня, в якого зловмисники намагалися виманити гроші.

«Днями мені зателефонували з незнайомого номера +380(93)2676321. Співрозмовник представився Іваном, упевнено сказав, що мій контакт йому передали ”пацани ” з роботи й запропонував придбати талони на пальне АЗС ”ОККО ” за дуже цікавою ціною – 17 грн за літр 95-го бензину. При цьому мінімальна кількість бензину, про яку йшлося – 100 літрів. Я пообіцяв подумати й передзвонити», – розповів чоловік.

Пропозиція відразу видалася підозрілою, і він вирішив перевірити номер, із якого телефонували, за допомогою додатка «GetContact». Таким чином вдалося дізнатися, що в телефонній книзі одного з абонентів цей номер підписаний, як «пи@@р развод на деньги с бензином и талонами».

Під час наступної телефонної розмови, зрозумівши, що його викрито, аферист став нецензурно лаятися й перейшов на тюремний сленг.

Згодом ірпінчанину вдалося знайти інформацію про цю шахрайську схему, жертвами якої, як з’ясувалося, стало вже чимало людей у різних куточках України. Обманним шляхом їх спонукали або купити за готівку підроблені талони, або перерахувати завдаток на картку зловмисників, які після цього переставали відповідати на дзвінки.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!