3:3 — медики і динамівці зіграли дружній матч в Ірпені. Фоторепортаж.

3:3 — медики і динамівці зіграли дружній матч в Ірпені. Фоторепортаж.

18 червня в Ірпені пройшов дружній футбольний матч на стадіоні «Чемпіон». На полі зустрілися збірна медичних працівників «Ескулап» та команда зірок київського Динамо.

Команду медиків очолив головний лікар Ірпінської центральної міської лікарні Антон Довгопол. За лікарів також зіграв і мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Гра закінчилася із рахунком 3:3.

Як все було, бачив фотокореспондент ITV Олег Гриб.

19
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Ірпінський клуб Taekwondo Empire став чемпіоном Київської області

13 Jun 18:57

Детальніше
Не піддався на провокацію ворога: мешканець Київщини повідомив поліцію про спробу вербування

13 Jun 14:00

Детальніше
На технічний нагляд за будівництвом насосної станції у Ворзелі витратять 1,2 млн гривень

13 Jun 12:24

Детальніше
Лабораторія "MED3DRUK-Irpin" отримала новий ноутбук для допомоги військовим

13 Jun 12:22

Детальніше
Через танець про війну: в Ірпені зняли відеокліп «The Nation's Soul»

12 Jun 20:50

Детальніше
В Ірпені готують тепломережі до зими

12 Jun 20:44

Детальніше
Сахарук більше не голова Бородянської громади, - рішення Верховного Суду

12 Jun 18:44

Детальніше
Сьогодні у Бучі сталася пожежа в господарчій будівлі: є постраждалі

12 Jun 17:53

Детальніше
Ветеран Федір Самбурський відкриває в Ірпені ресторан «ШОПОЇСТИ» (відео)

12 Jun 17:50

Детальніше
Податковий університет втратив 10 позицій у рейтингу Scopus 2026 

12 Jun 15:47

Детальніше
Ірпінська громада ділиться досвідом відновлення з Коцюбинським

12 Jun 15:36

Детальніше
Всі новини