Реклама

8 травня в Ірпені розпочнеться весняний художній пленер

8 травня в Ірпені розпочнеться весняний художній пленер

З 8 по 18 травня в Ірпені  відбудеться четвертий відкритий художній пленер «Намальований Ірпінь».  Художники мають створити серію картин на тему весни в Приірпінні.

До участі запрошені понад 40 митців з Ірпеня, різних міст України, Словаччини та Азербайджану. В.о. Ірпінського міського голови Анастасія Попсуй повідомила, що цього року організатори очікують найбільшу кількість приїжджих гостей – 23. Серед них –  заслужені художники України: Михайло Довгань з Вінниччини, Орест Манюк з Києва, Віктор Скубак з Луганщини.  Художники працюватимуть у місті протягом 10 днів, і кожен охочий зможе не тільки спостерігати за дивовижним процесом творчості, а й взяти участь у мистецьких  майстер-класах. По закінченні пленеру  на центральній площі міста відбудеться виставка створених художниками картин.

Традиція проведення художніх пленерів в Ірпені зародилася 2 роки тому, улітку 2017 року. Вже відбулося три пленери. Вони були присвячені літу, осені, зимі. Співорганізаторами пленерів є Ірпінська міська рада, відділ культури  ІМР, Національна спілка художників України. Куратором проекту та його ідейним натхненником є заслужений художник України Костянтин Могилевський.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди сидят
На данном изображении может находиться: один или несколько человек
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!