Агітація реальними справами. Карплюк облаштовує сквер у Боярці

сквер Боярка фото

У боярському сквері біля площі Михайлівська, в якому команда «Нових облич» на чолі зі своїм лідером Володимиром Карплюком організувала роботи з благоустрою, буде облаштована зелена зона з поливом, встановлені лавочки та ліхтарі для освітлення території, а також парковки для велосипедів.

Про це Володимир Карплюк повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Ми разом з командою «Нові обличчя» розпочали благоустрій скверу у Боярці, який знаходиться поруч з площею Михайлівська. Після завершення робіт тут буде приємна атмосфера: озеленення, полив, лавочки, освітлення, а також парковки для велосипедів. 
Мені вже почали закидати, що новими скверами та благоустроєм територій у Боярці та Вишневому я агітую голосувати за себе на парламентських виборах 21 липня. Так, я справді хочу показати реальну роботу, а не наобіцяти обіцянок. Їх мешканці Боярки та Вишневого достатньо почули за останні десятиліття. Моя передвиборча кампанія – це кампанія реальних справ, а не порожніх обіцянок», — заявив Карплюк та зауважив, що нові об’єкти на довгі роки будуть служити мешканцям міст.

«Так само, як гуляти і відпочивати у новому сквері зможуть і мої прихильники, і опоненти. Тому я вважаю, що така передвиборча кампанія – гідна. Якби кожен кандидат працював саме так, то за 20 попередніх років ми могли б мати міста і села європейського рівня», — додав він.

Раніше лідер «Нових облич» Володимир Карплюк повідомив про початок робіт із облаштування території навколо ставків у Боярці.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!