Активній молоді Ірпеня вручили стипендії міського голови (відео)

Наталя Степушенко, голова Ірпінської молодіжної громадської ради:

«Кожного ранку прокидаюся з тим настроєм, що в мене на день купа справ. Тому в мене кожен день розпланований — це з восьмої години ранку і десь до першої-другої години ночі, приблизно так».

Чи варто після цього вагатися, кому вручити стипендію міського голови для молоді в номінації «Громадський діяч»? Рік тому Наталю Степушенко було обрано головою Ірпінської молодіжної громадської ради. І за цей час під її керівництвом реалізовано безліч цікавих ініціатив — від подій місцевого рівня до проєктів загальнонаціонального масштабу. 

Наталя Степушенко:
«Це і проєкт «Державотворець», і різні руханки; також проводили різні заходи з дітками з інклюзивного центру. Також протягом року Ірпінська молодіжна громадська рада реалізовувала дуже багато майстер-класів: від «Майстерні щастя», куди ми запрошували молодь міста і (до майстер-класів) із дітками з інклюзивністю».

І це — лише початок, адже надалі в планах Молодіжної громадської ради — об’єднувати ще більше молоді Ірпеня і реалізовувати ще більше ініціатив.

Віолетта Кременчук, депутат Ірпінської міської ради:
«Ірпінь дуже пишається своєю молоддю, тому що вона у нас насамперед талановита, дієва. Нам дуже приємно, що у нас є люди, які нас змінять на наших посадах, тому що наша молодь – це наша перспектива».

Найперспективнішу молодь Ірпеня цього року відзначили ще в трьох номінаціях: Надію Скрипчак — у номінації «Культурно-мистецький діяч», Максима Житара та Олександра Терещенка — в номінації «Молодий вчений» і Андрія Костенка та Дмитра Стрільця — в номінації «Спортсмен року». Окремо відзначили абсолютного чемпіона з кікбоксингу серед любителів Володимира Сотінова. Кожен із переможців отримає стипендію у розмірі 5000 гривень.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Шість років тому ми започаткували цю стипендію міського голови для наших найталановитіших, і далі її підтримуємо, і кожного року вручаємо. Сьогодні я пообіцяв — надалі ця стипендія міського голови буде продовжена, і я впевнений, що й надалі будемо розвивати нашу талановиту молодь».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!